Kaspersky Free Cloud Kurulduktan Sonra Sisteme Otomatik Dosyalar İniyor

Bulut depolama olduğunu nereden görürüz demek istedim.
Hocam internetten koruma şeyi. Onun yerine silebiliyorsanız Kaspersky ile beraber silip Malwarebytes indirebilirsiniz. İnternetten korumayı da Windows'un kendi koruma şeyi (ayarlardaki) free cloud görevi görür.

Eğer Kaspersky Cloud kullanıyorsan içindeki dosyaları başka bir yere kopyalayıp sil yükle yapabilirsin ikisine de.

Kaspersky'da bulut depolama alanı var mı bilmiyorum ama gene de sil yükle yapmakta fayda var gibi duruyor. Çözülmediyse Kaspersky yerine başka bir antivirüs yazılımı kullanabilirsin istersen.

Ve az önce Kasperdky'da bulut depolama alanı olmadığını fark ettim. Bulut depolama alanına sahip olanın adı zaten Kaspersky Cloud.
Hocam zaten cloud olan var, Maltware uygun mu?

Hocam sanırsam bulutsuz versiyon yok.

Son düzenleme:
@Despiadado hocam dediğim gibi Malwarebytes+ Windows Defender kullanabilirsiniz. Cloud depolama görevi görüyorsa ise + olarak Google Drive kullanabilirsiniz.

@Despiadado hocam dediğim gibi Malwarebytes+ Windows Defender kullanabilirsiniz. Cloud depolama görevi görüyorsa ise + olarak Google Drive kullanabilirsiniz.
Teşekkürler hocam cloudu depolama olarak kullanmıyorum 1. seçeneği kullanırım.

Hocam direkt denetim masasından kaldırdım aynı şekilde vpn, 3 kere yeniden başlatma istedi hepsini yaptım bu kadar.

Geri
Yukarı