Kaspersky Internet Security Key almak için site önerisi

161553

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Windows 7'li bir laptopa Kaspersky Internet Security'nin 30 günlük deneme sürümünü kurdum, memnun kaldım. Bu antivirüsün ürün anahtarını almak istiyorum. Aşağıdaki farklı sitelerde farklı fiyatlara satılıyor. Format atıp programı tekrar kurunca Key'in geçersiz olma durumu var mı ve hangi site daha güvenilirdir?

Direkt olarak kendi sitesinden almanızı öneririm. Bunların bir garantisi yok.

Hocam, anahtarlar genellikle 1 yıl geçerlidir. Bu kodu saklayın. Format sonrası tekrar girmeniz gerekir.

Hocam, anahtarlar genellikle 1 yıl geçerlidir. Bu kodu saklayın. Format sonrası tekrar girmeniz gerekir.
Evet mail olarak gönderiyorlarmış sanırım. Peki anahtarın bir süre sonra geçersiz olma ihtimali var mı hocam? Çünkü 1'den fazla kişiye aynı Key satılırsa patlar diye tahmin ediyorum.

Bunu tam olarak bilemeyiz. Ben yıllardır kendi sitesinden alıyorum.

Anladım teşekkürler. Ben bi deneme amaçlı şu 20 Lira'lıklardan bi tane alayım en iyisi. Olmazsa zaten 150 TL verip orjinal alacağız.

Evet mail olarak gönderiyorlarmış sanırım. Peki anahtarın bir süre sonra geçersiz olma ihtimali var mı hocam? Çünkü 1'den fazla kişiye aynı Key satılırsa patlar diye tahmin ediyorum.

Yıllardır kendi sitesinden 9 taksit garantili alıp kullanıyorum...bir sıkıntı olduğunda telefon ya da my Kaspersky üzerinden hemen soruna çözüm buluyorlar.
Ucuz lisans süresi bitinceye kadar format atmak lisans silip yeniden aktifleştirmek sıkıntılı. Bitinceye kadar kullanacaksın.
Ben bir kez sitenin birinden çok ucuz diye aldım formattan sonra lisans çok kez aktifleştirilmiş diye kabul etmedi Kaspersky'de sahip çıkmadı lisans çöp oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı