Kaspersky lisans süresi dolunca Free sürümünün aktifleşmesi

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Kaspersky İnternet Security'nin lisansı bitti. Bilgisayarı açtığımda Kaspersky internet security otomatik kaldırıldı. Yerine Kaspersky free yüklendi. Ve böyle bir pencere geldi.

asdadsads.jpg

"Sizi korumaya devam etmek için" diyor. Bakar mısınız şu notun güzellğine. Senin key'in bitti para ödemiyorsan bende seni korumuyorum demiyor. Kullanıcıyı bir saniye bile korumasız bırakmıyor. Kullanıcıyı hala daha korumaya çalışıyor. Kaspersky bunu istemese yapmaz. Free ürünümüzü yükleyin diyebilir. Ama otomatik yüklüyor ve ok işaretiyle gösterdiğim mesaj. İşte bu kullanıcıya ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Beni çok şaşırttın Kaspersky. Hiç beklemiyordum.

Neyse ben format atıp. Kaspersky total security'i etkinleştireyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Free ürünümüzü yükleyin diyebilir. Ama otomatik yüklüyor ve ok işaretiyle gösterdiğim mesaj.
Aslında indirme yapmıyor sadece lisansınızı free olarak değiştiriyor. Zaman kaybı olmuyor hiç.
Neyse ben format atıp. Kaspersky total security'i etkinleştireyim.
Bu olaydan dolayı format atacaksanız atmanıza gerek yok yasal lisansı girerseniz otomatik hangi lisans ise o ürüne çevirecektir kendini.

Bu olaydan dolayı format atacaksanız atmanıza gerek yok yasal lisansı girerseniz otomatik hangi lisans ise o ürüne çevirecektir kendini.
Yok o olaydan format atmadım. Ama Lisans girince kendini çevirme olayını öğrendiğim iyi oldu.

Format atma sebebim. Windows saçmalıyordu. Format zamanı gelmişti. Bir de Kaspersky İnternet Security her taramada 2542 adet bulut nesnesi atlandı. Demesiydi. Kaspersky total security'de diyebilir diye format attım. Dün 15 tane D diskimdeki zararlıları temizledi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı