Kaspersky mı, Malwarebytes mı?

Sistem için zararlı değil mi ikisini birden kullanmak?
İkisini de gerçek zamanlı koruma açık olarak kullanırsanız evet, sorun olabilir ama o da belki. Tarama için kullanmak hiçbir sorun teşkil etmiyor. En iyisi Kaspersky ile gerçek zamanlı, Malwarebytes ile de gerektiğinde tarama yapmak.

Ben gerçek zamanlı korumaya ihtiyaç duymadığım için ikisini de açık kullanmıyorum, gerektiğinde açıp tarama yapıyorum. Rahatsız ediyor sürekli açık durması. Ama yüklü duruyor ikisini de silmiyorum.

Kaspersky antivirüs diğeri değil. Kaspersky sisteminizde durur, Malwarebytes'ı sisteme virüs girdiğinde indirirsiniz, virüsleri temizleyip kaldırırsınız.

Bir şeyi merak ediyorum.

Ben Malwarebytes yerine Kaspersky'ı indirdim ama, Malwarebytes'ın yaptıklarını Kaspersky yapabilir mi?

Birçok kişi Malwarebytes'ı önermiş ama Kaspersky'ı önerenler de çok fazla ve bana daha uygun geldi.

Malwarebytes'ın yapıp da Kaspersky'ın yapamadığı şeyler nelerdir? Doğru bir tercih olup olmadığından emin olmak istiyorum da.

Bir şeyi merak ediyorum.

Ben Malwarebytes yerine Kaspersky'ı indirdim ama, Malwarebytes'ın yaptıklarını Kaspersky yapabilir mi?

Birçok kişi Malwarebytes'ı önermiş ama Kaspersky'ı önerenler de çok fazla ve bana daha uygun geldi.

Malwarebytes'ın yapıp da Kaspersky'ın yapamadığı şeyler nelerdir? Doğru bir tercih olup olmadığından emin olmak istiyorum da.
Hocam işlevleri aynı değil. Kaspersky yükleyin ve kullanın, gerçek zamanlı koruma dahil olmak üzere. Malwarebytes'ı "gerektiği zaman" tarama yapmak için kullanın. İsterseniz Malwarebytes yüklü olsun, ama sürekli açık olmasın. Ya da isterseniz sadece tarama yapacağınız zaman silip yükleyebilirsiniz.

İkisi de aynı görevi görmez. Kaspersky bir Anti-Virüs Malwarebytes ise bir Anti-Malware.

Yeni konular

Geri
Yukarı