Kaspersky oyun dosyalarını siliyor

MarkS

Hectopat
Yer
NY
Ekte olduğu gibi oyun dosyalarını siliyor. Bunu neden yapıyor?
Şu an bende CS:GO yüklü değil ama yüklediğimde kendi kafasına göre silerse bana VAC yedirir mi?
Ben arada güvenlik açığı taraması yaptırıyorum ve arada bazı dosyaların uzantılarını düzeltiyor, bu özelliği kapatmalı mıyım?

Foto1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bende CS:GO yüklü değil ama yüklediğimde kendi kafasına göre silerse bana VAC yedirir mi?

VAC yasaklaması gibi bir sorun olmaz. VAC yasaklaması sadece hile kullandığında verilir. Oyun dosyalarını silindiğinde sadece oyunun açılmaması ya da hatalı çalışması gibi bir sorun olur, o da Steam'de dosya doğrulama yaptığında düzelir.

Silinen oyun dosyalarının bulunduğu klasörün baş harfi M. Yani zaten CS:GO değil. Log dosyası varsa atar mısınız?
Log dosyası yeri nerde?
VAC yasaklaması gibi bir sorun olmaz. VAC yasaklaması sadece hile kullandığında verilir. Oyun dosyalarını silindiğinde sadece oyunun açılmaması ya da hatalı çalışması gibi bir sorun olur, o da Steam'de dosya doğrulama yaptığında düzelir.
Peki dosya sonunda uzantı yoksa ve uzantı eklerse ya da uzantıyı değiştirirse sorun çıkarır mı?

Log dosyası yeri nerde?

Peki dosya sonunda uzantı yoksa ve uzantı eklerse ya da uzantıyı değiştirirse sorun çıkarır mı?
Log dosyalarının yeri: Kaspersky'nin olduğu klasör/Logs.
Logun çok uzun olacağını düşünmüyorum. Mümkünse spoiler içerisine alarak içeriği buraya yapıştırın.

Uzantı değişirse sorun çıkabilir evet. Ama Steam üzerinden dosya doğrulaması yaparsanız bozuk dosyalar değiştirilir.

Log dosyalarının yeri: Kaspersky'nin olduğu klasör/Logs.
Logun çok uzun olacağını düşünmüyorum. Mümkünse spoiler içerisine alarak içeriği buraya yapıştırın.

Uzantı değişirse sorun çıkabilir evet. Ama Steam üzerinden dosya doğrulaması yaparsanız bozuk dosyalar değiştirilir.
Hocam kusura bakmayın tam olarak ne atacağımı anlamadım.

Hocam kusura bakmayın tam olarak ne atacağımı anlamadım.
Söylediğim yerdeki log dosyasını açın, içerisini buraya atın.
Antivirüsün oyun dosyalarını modifiye etme gibi bir hakkı olduğunu sanmıyorum. Neden böyle bir ihtimali düşündünüz?
Antivirüs oyun dosyası olduğunu nereden anlayacak? Dosya, dosyadır.

Geri
Yukarı