Kaspersky oyun dosyalarını siliyor

Hocam dosyayı siliyor ben de şimdi fark ettim. Karantina içindeki dosyayı nereden bulurum? Klasör konumu olarak?
Kaspersky kullanmadığımdan bilmiyorum. Arayüzünde karantinadaki dosyaları gösterir. Belki oradan dosya konumuna erişebilirsiniz. Zaten tarattım diyorsunuz, yorulmamak için tarayıcı geçmişinizden de bulabilirsiniz.

Kaspersky kullanmadığımdan bilmiyorum. Arayüzünde karantinadaki dosyaları gösterir. Belki oradan dosya konumuna erişebilirsiniz. Zaten tarattım diyorsunuz, yorulmamak için tarayıcı geçmişinizden de bulabilirsiniz.
Hocam ben karantinadan dosya konumuna girdim ama Kaspersky beni büyük ihtimalle o tehdit dosyasının bulunduğu klasöre yönlendirdi. Ben de yönlendirdiği yerdeki diğer dosyaları yani tehdit etmeyen dosyaları total virüse yüklemiştim.
Hocam ben karantinadan dosya konumuna girdim ama Kaspersky beni büyük ihtimalle o tehdit dosyasının bulunduğu klasöre yönlendirdi. Ben de yönlendirdiği yerdeki diğer dosyaları yani tehdit etmeyen dosyaları total virüse yüklemiştim.
Hocam sizde Bannerlord var mı?

Diğer dosyaları değil, bulduğu dosyayı yükleyip URL verir misiniz?

Diğer dosyaları değil, bulduğu dosyayı yükleyip URL verir misiniz?
CrashUploader . Publish . exe adlı dosya virüslü çıktı 2 program tarafından:
Foto3.jpg

Kesin bir şey diyemem. Ama diğer antivirüsler bir şey demiyorsa false positive gibi ama kesin emin olamayız. Yine de silmenizi öneririm. Dosyayı barındırmanız durumunda olacaklardan sorumlu değilim.
Bu arada Bannerlord e1.5.9 güncellemesini yapan herkese bu dosya inecek. Eğerki gerçekten virüslü ise toplu virüs dağıtımı yapıyor TaleWorlds :D

Bu arada Bannerlord e1.5.9 güncellemesini yapan herkese bu dosya inecek. Eğerki gerçekten virüslü ise toplu virüs dağıtımı yapıyor TaleWorlds :D
Olduğunu sanmıyorum ama kesin bir şey söyleyemem. Bu yüzden sorumluluk size ait. Silip TaleWorlds forumunda bununla ilgili konu açmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı