Kaspersky Password Manager güvenilir midir?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, şifrelerimi yönetmek için uygulama arıyordum ancak Kaspersky'ın uygulamasının sözleşmesi pek gizliliğe önem verir gibi durmuyor.

Yıllardır Norton'un password manager hizmetini kullanıyorum. Bir problem yaşamadım. Kaspersky ile de sorun olacağını sanmam.

Benim tavsiyem LastPass, Dashlane veya 1password uygulamalarına bir göz atabilirsin. Kaspersky'den memnun kalmazsan en azından yardımcı olmak amacıyla alternatif sunayım dedim.

Ekran Görüntüsü (23).png

@AB7SS Bana pek hayırlı gibi gelmedi.

Üçüncü ülkelere aktarım ne ya? Savaş çıksa Çinlilere verip YouTube kanalımda [afedersiniz] Çinli p*rn*su mu yayınlayacağınız?

Ayrıca ekleme yapmak istiyorum. Bana kalırsa böyle uygulamalara gerek yok. Şifreleri başka bir uygulama ile paylaşmayı doğru bulmuyorum. Bunun yerine şifre kombinasyonu geliştirebilirsiniz. Böylece her site her üyeliğiniz için hem farklı farklı yani o siteye özgü şifreleriniz olur hem de asla unutmazsınız bu şifreleri. Ben bu şekilde davranıyorum. Not almama gerek kalmadan her sitede farklı şifrelerim olmuş oluyor.

Hocam ben okumadan direk geçmiştim. Ben siliyorum ya aklımda tutarım sonra Çinli şeyi falan olmaz :D.
Sözleşmede yazılımın alındığı ülkenin kanunları geçerlidir yazıyor. Yinede üçüncü ülkelere aktarım pek iyi gözükmüyor. Boş ver silme Kaspersky sözleşmesini onaylattım, kabul ettim. :p

Sözleşmede yazılımın alındığı ülkenin kanunları geçerlidir yazıyor. Yinede üçüncü ülkelere aktarım pek iyi gözükmüyor. Boş ver silme Kaspersky sözleşmesini onaylattım, kabul ettim. :p
Sildim bile. Benim sivri zekam varken ne gerek var uygulamaya 😆. Zaten tüm şifrelerim aynı :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı