Çözüldü Kaspersky Plus Android üzerinden alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sudo23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Kaspersky Plus versiyonunu almayı düşünüyorum fakat Android'de kullanıyorum. Kaspersky internet sitesinde 1 cihaz 1 sene 130 TL civarındayken telefonda uygulama üzerinden almak istediğimde 100 TL istiyor. Aralarında bur fark var mı varsa hangisi alınmalı?

Çözüm
Emin olmak için indirip baktım, mobil sürümde 1 cihaz 1 yıl 110 TL yalnızca Android sürümleri için geçerli. Onun dışında 3 cihaz 1 yıl 166 TL Windows cihazlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda kullanılabiliyor. Telefondan 1 cihaz alacaksanız yalnızca aldığınız cihaz için geçerli oluyor yani. Eğer hem telefon hem bilgisayar için alacaksanız mobilden 3 cihaz olanı almak mantıklı bir seçenek olabilir.
Emin olmak için indirip baktım, mobil sürümde 1 cihaz 1 yıl 110 TL yalnızca Android sürümleri için geçerli. Onun dışında 3 cihaz 1 yıl 166 TL Windows cihazlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda kullanılabiliyor. Telefondan 1 cihaz alacaksanız yalnızca aldığınız cihaz için geçerli oluyor yani. Eğer hem telefon hem bilgisayar için alacaksanız mobilden 3 cihaz olanı almak mantıklı bir seçenek olabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı