Kaspersky Plus alınır mı?

@Dutchman,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Kaspersky'nin deneme sürümünü kullanırken greyware'i gözden kaçırdığını ben de fark edebiliyordum. Hybrid-Analysis, FileScan.io gibi yerlerden analiz yapıyordum greyware gibi duruyordu ancak Kaspersky bir şey tespit etmiyordu. Gerçekten de IS zamanlarında daha başarılı gibiydi hak veriyorum. Ama sizin de dediğiniz gibi yani tek başına bir öğle yemeği yemek o fiyata geliyor, hatta bazen daha pahalıya bile geliyor.

Sonuç olarak; bir karara vardım. Bugün Kaspersky Plus ürününü alacağım.

Alınır. Fiyat gayet makul ve Kaspersky de kaliteli. Kullanıyorum epeydir tavsiye ederim. İyi bir güvenlik yazılımı olmalı cihazlarda. Ne kadar bilinçli olursanız olun, internet bu.

Merhaba,

Biliyorsunuz ki artık 2024 yılındayız. Günümüzde Kaspersky Plus veya Standard alınmasını önerir misiniz?

@Dutchman, hocam siz zamanında şöyle bir konu açmıştınız: Kaspersky Plus Beklediğimiz Kadar Başarılı Olmayabilir

Ama o günden bugüne Kaspersky toparladı gibi kendini. Günümüzde Kaspersky korumasını başarılı buluyor musunuz? Sizin şimdiki Kaspersky hakkında fikirleriniz nedir?

Teşekkürler...
Bu fiyata alınabilecek en iyi yazılımlardan birisi diyebilirim, gönül isterdi BitDefender veya ESET önermek ama fiyatları yüksek, bu fiyata bulunduğunda alınmasını öneririm.

@nobody11 @Şebnem Ferah, konu 8-9 gün önce açıldı. Cevaplarınız için teşekkür ederim, o gün almıştım ve şu an kullanıyorum.

Hocam ben Kaspersky'ı alacaktım fakat crackli oyun indiriyorum ve antivirüs bir işe yaramaz diye vazgeçmiştim (taramalarda virüs çıkmıyordu). Bilgisayarda crackli bir oyun ile birlikte antivirüs yararlı olur mu?

Geri
Yukarı