Kaspersky rezilliği

Hemen siliyorum. (!)
Sizinle farklı düşünüyorum. Kaspersky geçen gün bilgisayarımı kurtardı. FitGirl Repack kullanmıştım ve trojan bulaşmıştı, üstüne hiçbir uygulama-resim açmama izin vermiyordu. Kaspersky ise yanda bildirim vererek temizledi. Ruslar candır.
Orijinal site mi? Hangi oyun?

Alakasız mı ?
Sanırım sende ölümüne Kaspersky'ı savunan birisin ben sana daha ne diyeyim. Konunun linkine bakıyorum şimdi.
Hocam ben Linux kullanıyorum ve sistemde Kaspersky yok.
Windowsdayken de ESET kullanırdım eşek yüküyle ağır olduğu için Kaspersky.

Konu sahibinin yaşadığı sorun hakkında bilgim yok ama Kaspersky'da şöyle bir genel sorun olmaya doğru giden bir sorun daha var. Technopat Sosyal'de araştırırsanız bulabilirsiniz konuları.
Klavye, mouse ve ses sürücülerini engelleyebiliyor.

Arkadaşımızın hakkı var evet bazı klavye mouse ses modüllerini etkileyebiliyor onları da virüs olarak görebildiği oluyor ama böylesi durumlarda ayarlardan güvenilir yazılım olarak tercih edip sorunu çözebilirsiniz. Bkz. Logitech'in M185 modeli kablosuz dandik farelerini yazılım yüklemesi yaparken engelliyordu yedekdeki Microsoft mouslerini verdim herkese ve Kaspersky'e yazdım durumu anlattım onlarda böyle bir çözüm bulabileceğimi söylediler ve çözümde oldu. Bu yazdıklarım savunma amaçlı evet babamın firması değil Kaspersky ama piyasada şu ara en iyilerde biraz RAM yorar ama özellikle şirket muhabbetiniz varsa bence kesinlikle tercih etmelisiniz.

Adam yaşadığı sorunu belirtmiş gülüp dalgaya alan arkadaşları kınıyorum
Sizinde başınıza gelebilir.

En büyük antivirüslerden biri olan programa, sitesine bile girmeyin derlerse insanlar da güler. Ben gülmedim, ama komik. İnsanlara ters çıkmanız saçma. Kendi sitesine girip nasıl kaldırılacağına bile bakmadan silinmiyor, çöp, rezil bir program derse daha da komik.

En büyük antivirüslerden biri olan programa, sitesine bile girmeyin derlerse insanlar da güler. Ben gülmedim, ama komik. İnsanlara ters çıkmanız saçma. Kendi sitesine girip nasıl kaldırılacağına bile bakmadan silinmiyor, çöp, rezil bir program derse daha da komik.
Gizlilik için diyordur belki de?

Hemen siliyorum. (!)
Sizinle farklı düşünüyorum. Kaspersky geçen gün bilgisayarımı kurtardı. FitGirl Repack kullanmıştım ve trojan bulaşmıştı, üstüne hiçbir uygulama-resim açmama izin vermiyordu. Kaspersky ise yanda bildirim vererek temizledi. Ruslar candır.

Doğru siteden indirdiğine emin misin? Ayrıca FitGirl de Rus. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı