Kaspersky Security Cloud Free nasıldır?

@Murat5038 Hocam tekrar merhaba, yine ben :) Başınızı ağrıtmaya geldim yine :)
Dün gece Kaspersky Free'yi kaldırdım. Sonra yeniden başlatıp, Kaspersky Cloud Free'yi kurdum. Kurulumun ilk aşamasında, program uyarı verdi.
Kurulumun başlangıcında program uyumsuz program buldu. Malwerebytes programını kaldırmam gerektiğini söyledi. Kendi içinden kaldırmayı denedim. Ama sorun aynıydı. Bende denetim masasından, Malwerebytes programını kaldırdım. Ve sonunda cloud free'yi kurdum.
Benim anlamadığım ne alaka da Malwere programını uyumsuz olarak gördü. Cevabınızı merak ediyorum. Ayrıca tekrar Malwerebtes programını kursam, aynı sorun yaşanır mı?

Merhaba :) Sıkıntı yok. MBAM da bir zararlı temizleme yazılımı olduğu için diğer AV sizi uyarıyor bunu seneler önce ve çoğu zaman zaten bildiriyoruz. Bir AV yüklüyken başka kurmayın diye.
MBAM tekrar kurabilirsiniz ancak free olarak devam edecekseniz.

Merhaba :) Sıkıntı yok. MBAM da bir zararlı temizleme yazılımı olduğu için diğer AV sizi uyarıyor bunu seneler önce ve çoğu zaman zaten bildiriyoruz. Bir AV yüklüyken başka kurmayın diye.
MBAM tekrar kurabilirsiniz ancak free olarak devam edecekseniz.
Merhaba ustam. Siz sıkıntı yok derseniz, yoktur hocam. Size güvenim her zaman %100'dür. Ben kaspersky Cloud varken, neden başka bir AV kurayım :) MBAM zaten Free kullanıyorum hocam. Ve sadece tarama amaçlı kullanıyordum MBAM'ı. Ayrıca durumum düzeldiği zaman KIS lisansı alacağım.
O zaman MBAM'ı tekrar kurayım ben :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı