Çözüldü Kaspersky Security Cloud Free Windows Defender'da gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shensy

Zeptopat
Daha fazla  
Windows Defender Kaspersky Security Cloud Free'yi geç algılıyor ve algılamadan önce şöyle bir hata veriyor, çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• wibdowshata.png
    wibdowshata.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 69
Çözüm
Hata nerede? Geç algılaması bir sorun değil Kasperksy aktif gözüküyorsa başka bir şeye bakmana gerek yok.
Hocam fakat Avast kullanıyordum ve o zaman Windows Defender Avast'ı direk algılıyordu.

Şimdi hala kıyaslama ediyorsunuz. Sorun yok dememin neresini anlamıyorsunuz? İsterse hiç algılamasın? Bir şey fark etmiyor Defender görse ne olur görmese ne? Aktif çalışıyorsa yazılım iş bitti.

Tamam, teşekkürler merak etmiştim Avast kullanırken anında gözüktüğü için Kaspersky'da bir problem olduğunu düşünmüştüm, ayrıca ben yeni katıldımda foruma nasıl çözüldü olarak işaretleyeceğim bilmiyorum.

Tamam, teşekkürler merak etmiştim Avast kullanırken anında gözüktüğü için Kaspersky'da bir problem olduğunu düşünmüştüm, ayrıca ben yeni katıldımda foruma nasıl çözüldü olarak işaretleyeceğim bilmiyorum.
Çözüldü olarak işaretlemek için konu açarken "soru" şeklinde açmanız lazımdı.

Çözüm olarak işaretlemek istediğiniz mesajı rapor-> diğer-> "Çözüm olarak işaretler misiniz?" yaparsanız moderatörler sizin yerinize yapar.

Şimdi hala kıyaslama ediyorsunuz. Sorun yok dememin neresini anlamıyorsunuz? İsterse hiç algılamasın? Bir şey fark etmiyor Defender görse ne olur görmese ne? Aktif çalışıyorsa yazılım iş bitti.

Peki hocam bir iki soru daha soracaktım. Neden Steam'de oyun modu açılıyor? Ve 1 yıllık lisans bittikten sonra yenilenir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı