Kaspersky Total Security vs Eset Smart Security

Monkey D Garp

Kilopat
Daha önce konular açıldı biliyorum ama 2019 sürümleri çıktı. Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum hangisi olduğu konusunda kararsız kaldım. Normalde Kaspersky kullanıcısıydım fakat çalıştığım kurum da Eset kullandığını gördüm. Böyle büyük kurum kurduysa bu programı mutlaka iyidir diye düşündüm birde sizin fikrinizi alayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce konular açıldı biliyorum ama 2019 sürümleri çıktı. Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum hangisi olduğu konusunda kararsız kaldım. Normalde Kaspersky kullanıcısıydım fakat çalıştığım kurum da Eset kullandığını gördüm. Böyle büyük kurum kurduysa bu programı mutlaka iyidir diye düşündüm birde sizin fikrinizi alayım dedim.
Benim eski çalıştığım kurumda Kaspersky kullanıyordu. O işler genelde bilgi işlemin inisiyatifine kalıyor.

Büyük kurum kullanıyorsa iyi olması tek etken değil, alım satım departmanları fiyatına da bakar. 1 yıl öncesine kadar ismini vermek istemediğim bir bankada çalışıyordum ben, orada Kaspersky kullanılıyordu. 1 yıldır da uluslararası taşımacılık yapan bir firmada çalışıyorum. Burada Eset kullanıyoruz. Evimde ise Norton kullanıyorum. Sana tavsiyem ise, ya Norton kullan (sistemi cidden hiç kasmıyor ve çok güzel çalışıyor arka planda) ya da Bitdefender Total Security kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de kaliteli yazılımlar. Yasal lisansla kullandığın sürece ikisi de seni üzmez.

Yasal olacak 20 güne almayı planlıyorum ücretsiz deneme o zaman bitecek. Sadece fazla bir fark var mı onu merak ettim. Daha önce Eset hiç kullanmadım. İlk defa bu ay başladım kullanmaya. Önceden Kaspersky kullanıyordum. Norton için ne düşünüyorsunuz bu ikisinin yanında yada sizin önereceğiniz bir program var mı?

Son düzenleme:
Her firmanın kendine özgü çekirdek koruması ve özellikleri vardır. Kıyaslama işi kişisele girer. Fakat her ikisi de kaliteli diyebiliriz.

Eset'i kullanacaksanız ideal ayar yapılandırması konuma bakabilirsiniz. Eset Smart Security Premium Kurulumu ve İdeal Güvenlik Ayarı - Technopat Sosyal

Norton da çok kaliteli güvenlik yazılımıdır. Zararlı tespiti konusunda çok başarılı. Uzun süre kullandım. Recep Baltaş da Norton kullanmakta.

Her firmanın kendine özgü çekirdek koruması ve özellikleri vardır. Kıyaslama işi kişisele girer. Fakat her ikisi de kaliteli diyebiliriz.

Eset'i kullanacaksanız ideal ayar yapılandırması konuma bakabilirsiniz. Eset Smart Security Premium Kurulumu ve İdeal Güvenlik Ayarı - Technopat Sosyal

Norton da çok kaliteli güvenlik yazılımıdır. Zararlı tespiti konusunda çok başarılı. Uzun süre kullandım. Recep Baltaş da Norton kullanmakta.
Norton’u almaya karar verdim. Eve gidince halledeceğim hangi sürümünü tavsiye ediyorsunuz DELUXE ve PREMIUM var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı