Kaspersky Total Security yükleme sorunu

birüye2023

Centipat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Kaspersky'ı indirmek istiyorum ama kurulum dosyası yeniden başlat deyip duruyor. Yeniden başlatıyorum. Tekrar yeniden başlat diyor. Biraz düzeltmeye çalıştım ama düzeltemedim. Nasıl düzelteceğim? Cevap veren vermeyen herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2020.07.19 - 19.15.53.42.png
    Desktop Screenshot 2020.07.19 - 19.15.53.42.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 49
Kaspersky removal tool bu araçı güvenli modda kullanmak daha sağlıklıdır bunun ile Kaspersky'nin dosyalarını kaldırabilirsiniz, bilgisayarını güvenli modda yeniden başlat başlatmak için arama yerine MSConfig yaz daha sonra Boot bölümünden güvenli modu etkinleştirin, güvenli moda girdikten sonra verdiğim aracı çalıştırın ve oradan Kaspersky'i tamamen kaldırın sonra güvenli moddan çıkın ve tekrar kurmayı deneyin.

Kaspersky removal tool bu araçı güvenli modda kullanmak daha sağlıklıdır bunun ile Kaspersky'nin dosyalarını kaldırabilirsiniz, bilgisayarını güvenli modda yeniden başlat başlatmak için arama yerine MSConfig yaz daha sonra Boot bölümünden güvenli modu etkinleştirin, güvenli moda girdikten sonra verdiğim aracı çalıştırın ve oradan Kaspersky'i tamamen kaldırın sonra güvenli moddan çıkın ve tekrar kurmayı deneyin.
deneyeceğim olup olmadığını söylerim
Bilgisayardan anlamadığım için pek güvenli moda alıp bir şeyleri bozmaktan korktum ondan normal bir şekilde programı çalıştırdım. Şimdi arkada total security yükleniyor teşekkür eder iyi günler dinlerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı