Kaspersky üyeliği yükseltilirse eski üyelik ne olur?

dogus aluc

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 3600
1050Tİ 4GB
16GB RAM
Merhaba, Kaspersky üyeliğim var Mart ayına kadar, hazır indirimde varken paketimi yükseltmek istiyorum. Şimdi satın alsam eski paketimi siler mi emin olamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yıllık almıştım o yüzden paramın boşa gitmesini istemiyorum.

Merhaba, Kaspersky üyeliğim var mart ayına kadar, hazır indirimde varken paketimi yükseltmek istiyorum. Şimdi satın alsam eski paketimi siler mi emin olamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yıllık almıştım o yüzden paramın boşa gitmesini istemiyorum.

Hayır, aboneliğiniz bitene kadar iptal olmuyor diye biliyorum. Ancak ek bir üyelik almanıza müsaade edip etmeyeceğinden emin değilim.

Silmiyor eskisi bitene kadar oda kalıyor.

2 üyelikte aynı andamı devam ediyor? Çok saçma. Ben biri bitince diğerini kullanmak istiyorum.

Hayır, aboneliğiniz bitene kadar iptal olmuyor diye biliyorum. Ancak ek bir üyelik almanıza müsaade edip etmeyeceğinden emin değilim.

Biri bitince diğeri başlasın istiyorum.

Yokmu cevaplayacak kimse.

iki üyelikte aynı anda satın aldığın email hesabında devam ediyor, ancak ikincisi yeni aldığın satın aldığın tarihte başlıyor, yani diğeri bitince değil

Aynı paketten satın alsam ne olur acaba.
Kaspersky hakkındaki soruları burada sorabilirsin:
Kaspersky Support bu bağlantıdan bilgilerinizi bırakarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.
Hem işiniz garanti olur.
Bu bağlantı yanlış. Oradan sadece şirket hesabı olanlar destek alabilir.

Lisans vb. destek taleplerini buradan yapmalısınız:
Bize ulaşın kısmından istediğinizi seçebilirsiniz.

Kaspersky hakkındaki soruları burada sorabilirsin:

Bu bağlantı yanlış. Oradan sadece şirket hesabı olanlar destek alabilir.

Lisans vb. destek taleplerini buradan yapmalısınız:
Bize ulaşın kısmından istediğinizi seçebilirsiniz.

Yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı