Kaspersky ve Malwarebytes Web Protection uzantısı aynı anda kullanılır mı?

Yalnızca bir uzantıyı kullanın, sitelerin yükleme süresine ciddi etkileri var. Ayrıca aynı anda iki eklentinin bir zararlıyı bloklaması sağlıklı değil.

Kaspersky ayarlarından reklam engelleyici ve özel taramayı kapattım şu an sadece uBlock Origin açık ve gerçekten web sayfalarına çok daha hızlı girmeye başladı.

@Dutchman hocam peki uBlock Origin ile Kaspersky Web Antivirüsü çakışma yapabilir mi?

Ublock originde'de zararlı site engelleme özelliği var diye biliyorum o yüzden sordum.

Kaspersky ayarlarından reklam engelleyici ve özel taramayı kapattım şu an sadece uBlock Origin açık ve gerçekten web sayfalarına çok daha hızlı girmeye başladı.

@Dutchman hocam peki uBlock Origin ile Kaspersky Web Antivirüsü çakışma yapabilir mi?

Ublock originde'de zararlı site engelleme özelliği var diye biliyorum o yüzden sordum.
Yapmaz. uBlock'da özel filtre eklerseniz o özellik açılır.

@EmirDemir50 Unutmuşum şimdi hatırladım. Uzantıya hiç ihtiyacınız yok. Uzantı olmadan da arama sonuçlarının yanında işaret gösteriyor. Yani uzantı olmadan bunu sağlıyor. Görseller ile gösterecektim ama Sosyal'de bir sorun var galiba resimler yüklenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı