Kaspersky vs BitDefender

HANGİSİ ?

• Oy verenlerin toplamı
    49

Dediklerinize katılıyorum hocam. Kesinlikle virüsün bulaşmamasını biz sağlıyabiliriz bir yere kadar. Ama ben kullanmaktan yanayım. Herkesim kendi tercihi umarım başınız yanmaz hiç bir zaman.

Adguard da Ublock gibi iyi bir eklenti bence. Adblock Plus artık yetersiz kalıyor siteler algılayabiliyor Plus'ı. Ancak Adguard fark edilemiyor.

Hemen hemen her AV'yi IS'yi kullandım, denedim. VB100, AV-COMP(taraflılıkları tartışılır) gibi sitelerde yer bulunmayanlarda dahil. Tek önerim KASPERSKY'dir.
Kasper'in Free'si mevcut bu arada. Hiç Fena değil

Kişisel tecrübede önemli kendin seçmeni öneririm. İki firmadan hangisini indirip indirmediğin farketmez ikiside çok iyi bir koruma sağlar.

birçok antivirüs bitdefender'in Motorunu kullanıyor Bence ikiside iyi ama benim tercihim bitdefender olurdu.Kendim Trend Micro kullanıyorum.

birçok antivirüs bitdefender'in Motorunu kullanıyor Bence ikiside iyi ama benim tercihim bitdefender olurdu.Kendim Trend Micro kullanıyorum.
Yalnız bu motoru kullananlar o motorla silmiyor. Bitdefender'ın kendisini kullanmak en iyisi. Özellik olarak ta dopdolu. Antivirüs Plus'ta Ebeveyn ve Firewall haricindeki tüm IS özellikleri var. Total Security da dopdolu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…