Kaspersky vs Windows Defender

459349

Decapat
Konu başlığında belirttiğim gibi, Kaspersky vs Defender ikisinden hangisi arka planda daha az işlemci RAM kullanıyor ve diğer açılardan daha iyi?
@AJFA @Yener K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defende daha az kullanıyor ama benim PC m de inanılmaz virüsler vardı Defender açtık Ti da ruhu duyma şunu deyim gülü seven dikenine katlanır koruma istiyorsanız biraz RAM kulanacak yani ama boşta olduğunuz kapatın ki zaten kapskerynin oyun modu da var.

Defende daha az kullanıyor ama benim PC m de inanılmaz virüsler vardı Defender açtık Ti da ruhu duyma şunu deyim gülü seven dikenine katlanır koruma istiyorsanız biraz RAM kulanacak yani ama boşta olduğunuz kapatın ki zaten kapskerynin oyun modu da var.

Harbi mi nasıl açıyoruz ve hangi sürümünde.

Kaspersky güvenlik ve tüketim konusunda bana göre daha iyidir. Oyun modunu ve düşük seviye korumaya alırsanız sadece bir program açarken siteye girerken kontrol yapacaktır. Her türlü Defender'dan kat kat daha iyidir. Defender CPU kullanımı daha fazladır i5 10.nesil u serili işlemcide %10'luk civarda kullanım görüyordum.

Kaspersky güvenlik ve tüketim konusunda bana göre daha iyidir. Oyun modunu ve düşük seviye korumaya alırsanız sadece bir program açarken siteye girerken kontrol yapacaktır. Her türlü Defender'dan kat kat daha iyidir.

Oyun modu nasıl açıyoruz?
Bumu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220602-232827_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220602-232827_Samsung Internet.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı