Kaspersky yükleme sonra mouse klavye çalışmama

Ayrıca daha önce de bazı kullanıcılar bu durumdan dolayı iletişime geçmiş. Hiçbirini inceleme fırsatında bulunamamamışlar.

@dieN bazı kullanıcılar bu durumu kaspersky rescue disk ile taratarak çözmüş bir de siz deneyin.

@dieN bazı kullanıcılar bu durumu kaspersky rescue disk ile taratarak çözmüş bir de siz deneyin.
Yok hocam onu kullanmak istemiyorun.

Her neyse winre menüsüne girdiğimde klavye mouse çalışmayacak aynı şekilde ne yapacağım o zaman

Şu konunun çözümündeki şeyi nasıl yağacağız öyle olması lazım herhalde çözümün

Aynı şekilde bu konuda anlatılmış

Ama bende geri yükleme dosyası yok

Acil yardım edebilecek yok mu çok acil elim ayağım titremeye başladı

@Fıratt_To

@replihwan siz çözmüşsünüz sanırım sorunu hocam bir bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Coldboot ta amaç winre menüsüne girmek mi? Değilse aç kapa yapıyorum bir şey gelmiyor hala aynı her şey.

Ben en azından dosyaları koruyarak sıfırlamak istiyorum sonra bazı şeyler buga giriyormuş. Girsin bana sıkıntı değil dosyalarımın yedeğini alayım yeter. @Windows 11 Bükücü

Son düzenleme:
Coldboot ta amaç winre menüsüne girmek mi? Değilse aç kapa yapıyorum bir şey gelmiyor hala aynı her şey.

Ben en azından dosyaları koruyarak sıfırlamak istiyorum sonra bazı şeyler buga giriyormuş. Girsin bana sıkıntı değil dosyalarımın yedeğini alayım yeter. @Windows 11 Bükücü
Hayır, olası sorunlarda hemen aç kapa yapmak. Artı, WinRE için Windows logosu geldiğinde şalteri kapatın. Zaten Coldboot bu. Bir kaç kere yaparsanız girer.

Ben zaten bilmeden cold boot yapmışım ama PC açılıyor her şey yine aynı yani cold boot işe yaramamış.

Tek çözüm winre mi şu an?

Bu arada winre için şalter değilde Bu yöntemi yapsak olur mu?

Burada kapatmak için 10 saniye demiş ama güç düğmesine bastığımda benim PC uyku moduna değil direkt kapatılıyor o yüzden 10 saniye basmaya gerek yok diye düşünüyorum.
@Windows 11 Bükücü

Son düzenleme:
Ben zaten bilmeden cold boot yapmışım ama PC açılıyor her şey yine aynı yani cold boot işe yaramamış.

Tek çözüm winre mi şu an?

Bu arada winre için şalter değilde Bu yöntemi yapsak olur mu?

Burada kapatmak için 10 saniye demiş ama güç düğmesine bastığımda benim PC uyku moduna değil direkt kapatılıyor o yüzden 10 saniye basmaya gerek yok diye düşünüyorum.
@Windows 11 Bükücü
Aynı şeyin butonlu hali, ve şalter derken PSU'nun yani bilgisayarın arkasındaki şalteri diyorum. WinRE üzerinde Güvenli Mod'a girmeyi deneyeceğiz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı