Kaspersky'ın hangi sürümü satın alınmalı?

ESET Smart Security Premium tavsiye ederim.

Merhaba hocam 17 yıldır internet kafe işletiyorum. Sürekli kaspersky kullandım.Bilgisayarıma her gün farklı usb bellekler gelir cıktı alırım vs.... Şuana kadar 1 kere virüs bulaşmadı. Bendeki antivirüs olan versiyon, internet security kullanmadım. Şuanda standart plan diye geçiyor.

Standard Plan kullanıyorum. Bir kere dahi reklam virüsü, trojan, RAT en ufak bir şey bulaşamadı bilgisayarıma. Yani bulaştığı zaman da anında temizledi Kaspersky. İşim gereği farklı bilgisayarlara USB bellek takıyorum demişsiniz, eğer fazla paranoyaksanız da "Gelişmiş koruma" diye bir seçenek var. Bunu işaretlerseniz aşırı derecede koruyor bilgisayarı. Yalnız bunu tavsiye etmem yine de. Bilgisayarı arka planda çok yoruyor ve her şeye zırt pırt virüs uyarısı veriyor.

Virüs programı almayı düşünüyorum. İşim gereği flash belleğimi farklı PC'lere takıyorum. Hangi planı alayım? Veya daha iyi bir virüs programı varsa önerir misiniz? @deadfellow Ana Pencere Bilgisayar ve Mobil Güvenlik Yazılımı (2023) - Kaspersky | Kaspersky
Denemediyseniz bir deneyin.

Standard plan kullanıyorum. Bir kere dahi reklam virüsü, trojan, RAT en ufak bir şey bulaşamadı bilgisayarıma. Yani bulaştığı zaman da anında temizledi Kaspersky. İşim gereği farklı bilgisayarlara USB bellek takıyorum demişsiniz, eğer fazla paranoyaksanız da "gelişmiş koruma" diye bir seçenek var. Bunu işaretlerseniz aşırı derecede koruyor bilgisayarı. Yalnız bunu tavsiye etmem yine de. Bilgisayarı arka planda çok yoruyor ve her şeye zırt pırt virüs uyarısı veriyor.

ESET sistemi yormuyor Kaspersky'den iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Koruma olarak hangisi daha iyi hocam?

Kaspersky'de kötü bir virüs programı değil fakat ben uzun bir süre ESET kullandım. Bankacılık ve ödeme sistemleri koruması, tüm tarayıcıların güvenliğini sağlaması, ağ saldırılarına karşı koruması, Wi-Fi koruması, web kamerasına erişimi engelleme gibi daha birçok sayamadığım özellikler ESET'te mevcut. Bilgisayarıma birkaç virüs girme teşebbüsünde bulunmuştu. Anında tespit edip karantinaya taşıyor. Özellikle internet bankacılığı kullanıyorsanız tavsiye ederim. Bütün bunlara karşın sistemi çok fazla yormaması benim tercih sebebim. İlk 1 ay deneme sürümü var. İki virüs programını da kullanın kararı siz verin.

Virüs programı almayı düşünüyorum. İşim gereği flash belleğimi farklı PC'lere takıyorum. Hangi planı alayım? Veya daha iyi bir virüs programı varsa önerir misiniz? @deadfellow Ana Pencere Bilgisayar ve Mobil Güvenlik Yazılımı (2023) - Kaspersky | Kaspersky
Merhabalar. Sisteminiz iyiyse ve profesyonel ürünlere ihtiyacınız varsa aynı yolun yolcusu Bitdefender veya G DATA (Almanya) önerebilirim. Bitdefender için elimde 6 aylık lisansım var. İşinize yarayacaksa hediye edebilirim. Verecek insan bulamıyorum, herkese teklif ediyorum. İhtiyacı olan çıkmıyor. Ömrümü adadım güvenlik ürünlerine. Kaspersky de diğer bir güçlü seçenek. Kusursuzluk ararsanız bunlar. Fidye yazılımları vs olağanüstü hal, aşırı tehlikeli durumlar, çoklu tehlikelere karşı önerdim. Kusursuz değil de iyi güvenlik derseniz Eset sistemi yormaz, yeterince iyi olabilir. Selamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı