Katılım tarihi de kaldırılsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amacım birkaç güruhun onlarca gündür beğeni sayısı hakkında konu açmasını eleştirmekti. Geçen günlerde bu güruhtan birisiyle tartıştım ve bana 2015’te katıldığını bu yüzden hiçbir şey söyleyemeyeceğimi önüme sürmesiydi.

Bu nedir arkadaş iki-üç ergen için yönetim de bunlara uydu.
Nickimi etiketle, bir an durduk yere ağlıyorsun sandım.

Birincisi, 2015 yılında katıldım, bana bir şey diyemezsin diye bir kelime kullanmadım. Eğer böyle bir kelime kullandıysam paylaş görelim.

İkincisi, sana saygısızlık yapmamama rağmen ergen diyorsun. Geçen ki tartışmamızda da 'başını daha da okşa da keyiflenelim' yazmıştın. Bu kelimeyi yüzüme söyleyecek cesaretin varsa, bursa'dayım. Hakkımda yalan yanlış şeyler konuşma. Hiçbir zaman puanıma, beğenime bakarak kimseyi aşağılamadım. Haddini bil.

Buradaki farklı başlığın altına yazdım buraya da yazıyorum:
Bugüne kadar kimseden beğeni istemedim ve hiç Discord kullanmadım. Ama kalkmasından da hoşlanmadım, rahatsız oldum. İtiraz etme hakkım yok mu? Her geçen gün bir şeyin kaldırılmasından sıkıldım. Bu arada hiç DA, SDN ve DH foruma da kaydolmadım. Birileri gibi burada çift hesap da açmadım. Birisi caps lock ile mesaj yazınca mesajı mı siliyorsunuz yoksa siteyi mi siliyorsunuz? Birisi sözlü olarak uygunsuz üslupta bulununca evreni mi patlatıyorsunuz yoksa bunun yanlış olduğunu mu anlatırsınız?
Ek olarak, beğeni, kibir, burnu iki karış havadalık taslayan kimse onu kaldırın. Üç beş kişinin saçma hareketleri yüzünden benim de etkilenmem kadar saçma bir şey yok. Bir şeyi ortadan kaldıracaksanız suçluyu kaldırın. Suçsuzu da etkilemeyin.

Buradaki farklı başlığın altına yazdım buraya da yazıyorum:
Bugüne kadar kimseden beğeni istemedim ve hiç Discord kullanmadım. Ama kalkmasından da hoşlanmadım, rahatsız oldum. İtiraz etme hakkım yok mu? Her geçen gün bir şeyin kaldırılmasından sıkıldım. Bu arada hiç DA, SDN ve DH foruma da kaydolmadım. Birileri gibi burada çift hesap da açmadım. Birisi caps lock ile mesaj yazınca mesajı mı siliyorsunuz yoksa siteyi mi siliyorsunuz? Birisi sözlü olarak uygunsuz üslupta bulununca evreni mi patlatıyorsunuz yoksa bunun yanlış olduğunu mu anlatırsınız?
Ek olarak, beğeni, kibir, burnu iki karış havadalık taslayan kimse onu kaldırın.
Bu başlık ve içindeki yazdıklarım buna ithafen iki-üç kişinin beğeni kasıyorlar diye yönetime sesini duyurmaya çalışması ve yönetimin de onların akıllarına uymasıdır. İnanılmaz bir durum, iş-güç yüzünden şimdi girdim ve kaldırılmış.

Beğeni meğeni hikâyedir, iki üç konuyla beğeni konusunun lafı yapılıyorsa bunlar da kaldırılsın çok ciddiyim sonuçta aynı kapıya çıkıyor.

@Kaspersky Kullanıcısı İtiraz etmek tabii ki de hakkınız, zaten saygı çerçevesinde ve kurallara uyulduğu sürece herkes düşüncesini dile getirebilir. Bu arada çoklu üyelik açan kişi düşündüğüm kişi ise samimi söylüyorum şaşırttı beni, kendisinden beklemiyordum.

@hadwiger Bu konu hakkında bilip bilmeden yorum yapmak istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı