Katılım tarihi de kaldırılsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılım tarihiyle birlikte mesajlar ve rütbeler de kalksın, anonimliğe geçilsin. (1 yıl sonra başka bir forumda konu açılır: Technopat Sosyal neden kapandı?)

Şimdiki beğeni sayılarının kaldırılmasının bile kalıcı olacağını pek sanmıyorum kullanıcı sayısı azalırsa, umarım azalmaz da kalır böyle. O dediğini de diğer 1-2 taleple birlikte yaparlarsa 1 yıla kalmadan sosyali öğle namazına müteakiben gömüp helvasını yeriz. :D

Mesaj sayıları, ödül puanları, rütbeler, makaleler, çözüm, yer, bloglar ve konu dışı da kaldırılsın.

Birkaç kişi caps lock ile mesaj yazdı diye siteyi de kaldıralım.

Sonu yok bunun. Ayrıca onu kaldır, bunu kaldır işi de sıktı.
Amacım birkaç güruhun onlarca gündür beğeni sayısı hakkında konu açmasını eleştirmekti. Geçen günlerde bu güruhtan birisiyle tartıştım ve bana 2015’te katıldığını bu yüzden hiçbir şey söyleyemeyeceğimi önüme sürmesiydi.

Bu nedir arkadaş iki-üç ergen için yönetim de bunlara uydu.

Katılım tarihiyle birlikte mesajlar ve rütbeler de kalksın, anonimliğe geçilsin. (1 yıl sonra başka bir forumda konu açılır: Technopat Sosyal neden kapandı?)

Şimdiki beğeni sayılarının kaldırılmasının kalıcı olacağını bile pek sanmıyorum kullanıcı sayısı azalırsa, umarım azalmaz da kalır böyle. O dediğini de diğer 1-2 taleple birlikte yaparlarsa 1 yıla kalmadan sosyali öğle namazına müteakiben gömüp helvasını yeriz. :D
Hocam kimse kusura bakmasın ama sırf beğeni kaldırıldı diye forumu bırakacak varsa baştan beri durması hata. Ne çok önemseniyormuş gerçekten şaşırttı beni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı