Katılım tarihi de kaldırılsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsim, profil fotoğrafı, katılım tarihi, işletim sistemi, tarayıcı bilgisi de kaldırılsın hepimiz burada anonim bir şekilde takılalım. Arkadaşlar biraz abartmıyor musunuz? Burası bir forum ve insanlar gerek kafa dağıtmaya, (konu dışı) teknik destek almaya, yardım etmeye, bilgilenmeye geliyor. Bu tarz şeylere bu kadar takılmamak gerekiyor bence.

İsim, profil fotoğrafı, katılım tarihi, işletim sistemi, tarayıcı bilgisi de kaldırılsın hepimiz burada anonim bir şekilde takılalım. Arkadaşlar biraz abartmıyor musunuz? Burası bir forum ve insanlar gerek kafa dağıtmaya, (konu dışı) teknik destek almaya, yardım etmeye, bilgilenmeye geliyor. Bu tarz şeylere bu kadar takılmamak gerekiyor bence.
Aman aman sakın böyle şeyler yazmayın, birileri gelir başınıza vurur.
İki üç gündür bu konulara gereksiz dediğim için bir arkadaş tarafından linç edilmediğim kaldı burada. Çok komik değil mi?

Arkadaşlar sesimizi duyuralım yönetim dikkate alır! Bu haksızlıkların önüne geçmeliyiz!

Daha ne kadar abartmayı planlıyorsunuz? Beğeni sayısının tamamen kalkması bile saçma bir adımken böyle bir adım hiçbir fayda sağlamayacaktır. Kimse 100 mesajlı 2010 üyesine bilgili muamelesi yapmıyor ki.

Ha bu kadarını istiyorsanız illa, gerçekten herkes anonim olsun. Memnun olacaksanız tabii.

Forumu kullanmak yerine neden böyle şeylerle kafa yorduğunuza akıl sır erdiremiyorum.

Her özellik kötü anlamda kullanılabilir.

Şimdi aşağıdaki fotoğrafta konu sahibinin teşekkürüne bile -1 atanlar var. Bu aptallığı yapanlar bu platformda oldukça Technopat Sosyal'deki her şeyin kaldırılması gerekir sizin mantığınızla.
1611328012673.png

Daha ne kadar abartmayı planlıyorsunuz? Beğeni sayısının tamamen kalkması bile saçma bir adımken böyle bir adım hiçbir fayda sağlamayacaktır. Kimse 100 mesajlı 2010 üyesine bilgili muamelesi yapmıyor ki.

Ha bu kadarını istiyorsanız illa, gerçekten herkes anonim olsun. Memnun olacaksanız.

Forumu kullanmak yerine neden böyle şeylerle kafa yorduğunuza akıl sır erdiremiyorum.
Bu konuyu açtım çünkü yöneticilerin nasıl böyle bir karar verdiğine akıl veremiyorum. Beğeni konusunu iki-üç kişi için tüm sitenin planını yok ettiler.

Discord grubu mu vardı? Biraz uğraşılsa o grubu yok ederlerdi. Uzun uzun paragraf yazmakla, her gün konu açmakla yönetim bunların akıllarına nasıl uydu anlamadım.

Bu her sitede böyledir, Instagram’dan tutun Reddit’e kadar her yerde karmaya, beğeniye bakılır bazı insanlar bunu taksalar da takmasalar da kullanırlar.

Valorant'taki gibi olsun. İsteyen gizlilik ayarlarından bir ayarı açsın ve ismi, profil fotoğrafı gibi şeyler kalksın.

Buna ek olarak katılım ve yer de kaldırılabilir. Hatta mesaj sayısına da pek gerek yok. Beğeni kaldırılıyorsa mesaj sayısı da kaldırılsın çünkü yüksek mesaj ile yüksek bilgiye sahip olunmuyor.

Bir tek çözüm sayısı kalsın.

Bu arada bunu cidden istediğimden yazmıyorum. Madem kaldırıldı, hepsi kaldırılsın hepsi eşit olsun. Ne gerek var ki cidden? :D

Valorant'taki gibi olsun. İsteyen gizlilik ayarlarından bir ayarı açsın ve ismi, profil fotoğrafı gibi şeyler kalksın.

Buna ek olarak katılım ve yer de kaldırılabilir. Hatta mesaj sayısına da pek gerek yok. Beğeni kaldırılıyorsa mesaj sayısı da kaldırılsın çünkü yüksek mesaj ile yüksek bilgiye sahip olunmuyor.

Bir tek çözüm sayısı kalsın.
Beğeni sayısındaki mantıkla kaldırıldığına bakarsanız dedikleriniz doğru. Sadece çözüm sayısı kalsın, isim de Çözümpatpat olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı