Kavga etmenin saçma olması

Ama o kişiler maalesef ki yumruğa yumrukla cevap vermezler. Kesici alet vs. etrafında ne varsa sana saplamak için uğraşır. Eğer ki yapamazsa arkasını çağırır vs. vs.
Çoğunda bıçağı takmaya yürek yok merak etme. Eski kekolardan eser kalmadı. Korkman gereken türler yaşı 19-20'den büyük TikTok'çu gibi giyinmeyen kekolar. İşte onlar her türlü şeyi yaparlar.

Dediğiniz gibi konuşmak ilk önce sizi zayıf gösterir ve "kekoların" zihninde "LAN bu çok zayıf dövelim bunu hahah" gibi bir düşünce oluşur ama siz tam karşı tepki verirseniz yani kaçmakl yerine orada kalırsanız bir anda onlar psikolojik olarak yerle bir olurlar. Eğer önleminizi alırsanız ve tek kişi bunu yaparsanız mahallede size bulaşacak kalmaz.

Tecrübeyle sabit. Lise dönemlerimde bunun gibi çok olay yaşadım. Her çıkışta bir kavga dönerdi. Bir de bunların abileri var. Umarım sizde yoktur. Silah, bıçak her türlü dalga dönerdi çünkü. Dediğim gibi ben bu şekilde kurtuldum. Bir akşam can dostumla okuduğum lisenin bulunduğu semte girerek ne kadar kertenkele varsa teker teker yakaladık grupça da saldırdılar. Dayak attık, dayak yedik. Bir daha da oturdukları semtte bile görmedim onları.

Zorbalarla karşı çıkmanın en iyi yolu kendinin de dişli olduğunu göstermektir. Alttan alır isen korkmuş olduğunu zanneden düşük iq mahluklar bu sefer daha da üstüne gelecektir. Tavsiyem ağırlığını koyup yalnız dolaşmamandır. Eğer hala devam ediyorlarsa sağlam bir dayak atarak (ki bunu tek başına yapmanız daha etkili olacaktır) sorunu kökten çözebilirsiniz.
Yok hocam duvara yaslayıp hesap sordum, dövmedim çünkü insan gibi
konuşmanın daha etkili olduğunu daha korkutucu olacağını düşündüm.
Hocam kavga emin olun konuşup da alttan mesaj vermeden iyidir. En azından kin güdülmemiş olunur ve orada olay biter. Fakat bazı kişiler (ben gibi) tartışıp da istemeden laf çakıp ardından kin güdüp işi istemediği noktalara getirebilir. (Tecrübelere dayalı kamu spotu)
Hocam aylar öncesinden de takıştık, nasıl bir kinse beni tek ve kızla yakaladı. Hesabını sordum zaten.
Hocam durumunuz bayağı sıkıntılı. Mahallenizde böyle tipler olursa ben olsam dışarı çıkmadan önce bıçaklanmaya karşı karnıma sert bir plastik veya metal koyardım. Tabi ki de ilk önce sözlü olarak anlatın sonra anlamıyorlarsa saldırın ama dediğim gibi önleminizi alın.
Sonunu düşünen kahraman olamaz.
Dediğiniz gibi konuşmak ilk önce sizi zayıf gösterir ve "kekoların" zihninde "LAN bu çok zayıf dövelim bunu hahah" gibi bir düşünce oluşur ama siz tam karşı tepki verirseniz yani kaçmakl yerine orada kalırsanız bir anda onlar psikolojik olarak yerle bir olurlar. Eğer önleminizi alırsanız ve tek kişi bunu yaparsanız mahallede size bulaşacak kalmaz.
Mahallem tamamen keko dolu. Her köşede adidaslı görmek mümkün.
Ama o kişiler maalesef ki yumruğa yumrukla cevap vermezler. Kesici alet vs. etrafında ne varsa sana saplamak için uğraşır. Eğer ki yapamazsa arkasını çağırır vs. vs.
Hocam tek dolaşsalar öyle bir dövülür ki. Yanında bıçak eksik etmiyor, it sürüsü gibi geziyorlar.
Benim oturduğum yerde çok fazla keko var iyi ki hiçbirine karışmadım. Birisine karışsam arkasında 20 kişi belirecek gibiler. Aman dikkatli olun. Eğer kavga edeceğiniz kesinse ve önleminiz yoksa kaçın. Boş yere erkeklik yapmaya gerek yok. Başka zaman siz onları döversiniz.
Bıçağa kafa atılmaz hocam zaten. Tabii ki kaçmak şart o durumlarda. Keşke topunun soyu kazınsa.
Çoğunda bıçağı takmaya yürek yok merak etme. Eski kekolardan eser kalmadı. Korkman gereken türler yaşı 19-20'den büyük TikTok'çu gibi giyinmeyen kekolar. İşte onlar her türlü şeyi yaparlar.
Kesinlikle. Bıçağı taşımak kolay, takmak yürek ister.
Tecrübeyle sabit. Lise dönemlerimde bunun gibi çok olay yaşadım. Her çıkışta bir kavga dönerdi. Bir de bunların abileri var. Umarım sizde yoktur. Silah, bıçak her türlü dalga dönerdi çünkü. Dediğim gibi ben bu şekilde kurtuldum. Bir akşam can dostumla okuduğum lisenin bulunduğu semte girerek ne kadar kertenkele varsa teker teker yakaladık grupça da saldırdılar. Dayak attık, dayak yedik. Bir daha da oturdukları semtte bile görmedim onları.
Hocam ne yazık ki bu çevredekilerle arkadaşlığım var. Kız arkadaşımın mahallesindekiler tam serseri. Yani it sürüsü gibi gezmeseler halledilir ama 7 8 kişi geziyorlar.

Ben 16 yaşındayım ve galiba en son 2. sınıftayken kavga etmiştim. Herkesle iyi geçinirim sevmesem bile. Çünkü kavga sonunda kimse karlı çıkmıyor. İnsanlara karşı hep pozitifimdir bu sebepten dolayı.

Bunu nasıl başardın bin biri ile tartışdığımda haklı olmak için yalan söylüyorsa beni çok sinirlendiriyor ve o bana bağırırken dinliyorum ama ben konuşunca genelde sözüm kesiliyor ve sinirlenip kavga çıkarıyorum tabii bazen.

Yok hocam duvara yaslayıp hesap sordum, dövmedim çünkü insan gibi.
Konuşmanın daha etkili olduğunu daha korkutucu olacağını düşündüm.

Hocam aylar öncesinden de takıştık, nasıl bir kinse beni tek ve kızla yakaladı. Hesabını sordum zaten.

Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Mahallem tamamen keko dolu. Her köşede Adidas'lı görmek mümkün.

Hocam tek dolaşsalar öyle bir dövülür ki. Yanında bıçak eksik etmiyor, it sürüsü gibi geziyorlar.

Bıçağa kafa atılmaz hocam zaten. Tabii ki kaçmak şart o durumlarda. Keşke topunun soyu kazınsa.

Hocam karşınızda 20 yaş üstü (yani bıçaklı) 5 kişi ve daha fazla varsa ben olsam kaçardım. Göz göre göre bıçaklanmak istemezdim sadece "erkeklik" için. Sonuçta bu orta çağda bir ülke savaşı değil. Gereksiz bir kavga. Gün gelir siz intikam alırsınız.

Kardeşim beni çağır her an acil duruma karşın bilgiliyim.
Hahaha çağırayım hocam beraber çarpışırız 😂😂.
Hocam karşınızda 20 yaş üstü (yani bıçaklı) 5 kişi ve daha fazla varsa ben olsam kaçardım. Göz göre göre bıçaklanmak istemezdim sadece "erkeklik" için. Sonuçta bu orta çağda bir ülke savaşı değil. Gereksiz bir kavga. Gün gelir siz intikam alırsınız.
Yaşıtlarım ve 5 kişilerdi hocam. Kızın yanında yapıncada olsa normalde de olsa işin erkekliği kalmıyor can meselesi. Kızın önüne geçtim ve başka zaman hallederiz kızın önünde olmaz dedim. Kızı bırakıp döndüm çocuklar dağılmıştı. Bende arkasından gidip elini tutup duvara yasladım. Hesap sordum, bir daha bulaşmaz.

Ben birçok kez kavgadan kurtuldum onun için en son sanırım 5. sınıfta kavga ettim. Sözler, kavgadan çok daha etkili ama kekolar bundan anlamazlar. İlk sözlü olarak derdinizi anlatın ardından duruma bağlı avantajınıza göre saldırın.

Ben birçok kez kavgadan kurtuldum onun için en son sanırım 5. sınıfta kavga ettim. Sözler, kavgadan çok daha etkili ama kekolar bundan anlamazlar. İlk sözlü olarak derdinizi anlatın ardından duruma bağlı avantajınıza göre saldırın.
Anlamıyorlar hocam. Ne desen de öldürmeye teşebbüs ediyorlar.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı