Kavga korkusu

Bu yasal suçtur ve uğraşır uğraşmaması mahkemenin suçtur anayasa var yine zaten mahkeme uğraşmazsa ve ona kötü davranıyorsa sizin önerilerinizi gerçekçi olanları uygulayabilir.
Arkadaş ne polismiş ne mahkemeymiş bee. Bir olur iki olur neyse de yeter ulan gelene geçene polise mahkemeye versin diyorsun. Mahkemenin işi gücü yoktu boş bir kavga ile uğraşacaktı zaten. Fazla Better Call Saul mu izledin anlamadım gitti.

Öncelikle özgüvenini arttır ve sakın bıçak falan taşıma bıçak yerine biber gazı taşı roman uyruklular Türkiye'de çingene sayılıyor sık hepsine gezdirerek teker teker sık bir tanesini yere yatır gözünü zorla aç biber gazı sık ama çok az sık. Çok ta bulaşmamak lazım bunlara tehlikeli oluyorlar.

Olayın çok benzeri başıma geldi birkaç gün önce aynı korku bende de var. Yapacağımız şey her şeye kendimizi hazırlamak. Ben sinir hastası gibi ellerimi titretip korkutmayı düşünüyorum.
Göz önüne getirince çok komik oluyor. Adamlar gülmekten vuramaz güzel plan 🤣

Eğer sana şiddet uygulamaya devam ederlerse direkt o şahsı mahkemeye şikayet et bundan başka veya polise bundan başka hiçbir öneriyi her ne olursa olsun dinleme.
Sen kafayı bozmuşsun mahkeme ve polisle. Adamların işi gücü yok bir kavga için şafak operasyonu yapacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Göz önüne getirince çok komik oluyor. Adamlar gülmekten vuramaz güzel plan 🤣

Sen kafayı bozmuşsun mahkeme ve polisle. Adamların işi gücü yok bir kavga için şafak operasyonu yapacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hukuk sadece şafak operasyonumu hayır çözümü böyle zaten mesajımda eğer polis mahkemeye gidip sonuç almazsa ve yine onu tehdit eden kişiler dövüyor zarar veriyorsa isterse sizin çözümleri mantıklı olanları uygulayabilir buna hakkı vardır ama ben bunu yazsamda istediği çözümü uygulamak konu sahibine kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı