Kavga sonrası disiplin cezası verilir mi?

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
Bugün sınıfta bir çocuk boş boş muhabbet edıyorken Emir dövecek seni falan filan bir şey demişti hatırlamıyorum. Kavga edeceğim çocukta dövemez falan filan demişti ben dedim gel deneyelim sınıfta başladık. Sırtı yerde 3 saniye kalan kaybediyordu. Kızlar falan bayağı kişi izliyordu ben boyun kilidine aldım düşürdüm yere 30 saniyeden az sürede kazandım. Düşürürken dirseğimin üstüne düştüm ve dokununca veya kolumu bir yere koyunca dirseğim acıyor. Sıkıntı olur mu hem sağlık hem disiplin açısından?

Bugün sınıfta bir çocuk boş boş muhabbet edıyorken emir dövecek seni falan filan bir şey demişti hatırlamıyorum. Kavga edeceğim çocukta dövemez falan filan demişti ben dedim gel deneyelim sınıfta başladık. Sırtı yerde 3 saniye kalan kaybediyordu. Kızlar falan bayağı kişi izliyordu ben boyun kilidine aldım düşürdüm yere 30 saniyeden az sürede kazandım. Düşürürken dirseğimin üstüne düştüm ve dokununca veya kolumu bir yere koyunca dirseğim acıyor. Sıkıntı olur mu hem sağlık hem disiplin açısından?

Sağlık için hastaneye gitmen lazım disiplin opsiyonel şakalaştık falan derseniz belki kurtulursunuz ama gıcık biriyse disiplin yersiniz.

Bugün sınıfta bir çocuk boş boş muhabbet edıyorken Emir dövecek seni falan filan bir şey demişti hatırlamıyorum. Kavga edeceğim çocukta dövemez falan filan demişti ben dedim gel deneyelim sınıfta başladık. Sırtı yerde 3 saniye kalan kaybediyordu. Kızlar falan bayağı kişi izliyordu ben boyun kilidine aldım düşürdüm yere 30 saniyeden az sürede kazandım. Düşürürken dirseğimin üstüne düştüm ve dokununca veya kolumu bir yere koyunca dirseğim acıyor. Sıkıntı olur mu hem sağlık hem disiplin açısından?

Çocuk mızıkçılık yapıp suçu sana atmazsa yırtarsın. Dirsek çok ağrımıyorsa kendi geçer ama yine de dikkat et çok acıyorsa çatlak olabilir bir görün doktora

Yeni konular

Geri
Yukarı