Kavgada kim haklıdır?

Merhaba arkadaşlar daha az önce kavgadan çıktım 1V1 uzaktan akrabam sayılır kişi ile kavga ettim. Mahallede maç yaparken topa dokundum düştü sonra bana anneme babama vs. sövdü. Ben de vurdum sonra bunu bayağı dövdüm. O da biraz vurdu ben sadece o anneme küfür etti diye vurdum. Affedersiniz ama hayatımda ilk defa duyduğum küfürler vardı. Sizce kim haklı?

Aslında ikini de haksızsınız ama ilk siz ona vurduğunuz için o daha haklı denebilir.
Bence bir daha küfür yüzünden böyle yapma.

resim_2021-07-29_183839.png

Merhaba arkadaşlar daha az önce kavgadan çıktım 1V1 uzaktan akrabam sayılır kişi ile kavga ettim. Mahallede maç yaparken topa dokundum düştü sonra bana anneme babama vs. sövdü. Ben de vurdum sonra bunu bayağı dövdüm. O da biraz vurdu ben sadece o anneme küfür etti diye vurdum. Affedersiniz ama hayatımda ilk defa duyduğum küfürler vardı. Sizce kim haklı?
Normalde şiddete karşıyım ama böyle muhallebi çocuklarına tam yapılması gerekeni yapmışsın, ellerin dert görmesin.

Hocam ailevi değerler söz konusuysa sınır tanımamak gerek. İster ciddi olsun, ister şaka. Bunlar ince konular. Aynısını yapardım, hatta daha fazlasını yapardim.

Bence ikiniz de haklısınız.
Hocam beni güldürdün Allah'da seni güldürsün 2 side haklı olur mu? Anneye sövmüş bunun affı olur mu? Anneler kutsaldır bunu unutmayın ve affıda olmaz arkadaş karşılık vermekte gayet haklı çünkü anneye sövülmüş eğer sövmeseydi belki arkadaş karşılık vermeyecekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı