Kavgadan Kaçmak

3 yaşında değil, 3-4 yaş küçük hocam, yine de bir şey fark etmiyor aslında. :LOL:
3 yaşında 2 bebe ve ellerinde köpek tasvir dahi edemiyorum.. :ROFL: "Abi biz seni döveriz ha.." :D:D
Bu arada @KetumEmir fazla kasmana gerek yok.. Devir bayağı farklı bir devir.. Ellerindeki köpekten ötürü büyük bir sıkıntı yaşayabilirdin..
Aslında bu gibi durumlar için köpeklerin zayıf noktalarını en ince detayına kadar öğrenmek gerek ya.. Neyse.. (n)

Az kaldı... Evet, hollogramlı cihazların çıkmasına az kaldı diyebilirim. Ne alaka demeyin, düşünsenize, tam o esnada dokunuyorsunuz tuşa ve yanızda devasa bir fil. Oradaki köpeğin fil karşısındaki duruşunu şimdiden merak ediyorum :D

Az kaldı... Evet, hollogramlı cihazların çıkmasına az kaldı diyebilirim. Ne alaka demeyin, düşünsenize, tam o esnada dokunuyorsunuz tuşa ve yanızda devasa bir fil. Oradaki köpeğin fil karşısındaki duruşunu şimdiden merak ediyorum :D
Ben okurken korktum hocam. Köpek ne yapsın. :D
Japonyada dev hologramlı Hatsune Miku konserleri falan da yapılıyor sanırsam. Tuhaf. :D

Kavgaya zorunlu bir şekilde tabi tutulmadığın sürece kavga etmeni tavsiye etmem ama kesinlikle kavga olursa ilk yumruğu senin çıkartman lazım :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı