Kavgadan nasıl kaçılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz dün canlı dersteydik hoca onu kaldırdı bende şakasına bilerek susuyo dedim sonra mic bozuk dedi bende tekarar söyledim hocaya micinin bozuk olduğunu sonra bişiler oldu fln brawl stars oyununda onu yenmiştik yendik fln dedim sonra oda yoo gel vs dedi bende pc den girdim pc kasınca kaybettim ve videosunu wp den attı bende telden gel dedi oda ders bitince dedi ben gelmedim sonra hesabının e postasını biliyordum çalıcaktım şifresini değiştirdi çalamadım sonra çal hadi fln dedi sonra o güçlü olan girdi araya ismi batu sonra karışma lan ver hesabı fln dedi bende çalmadım fln dedim sonra işte atıştık sonra yarın kursa gel dövcem seni fln dedi bende gitmedim sonra wp den yazdı şimdi korkak tahir diye spam yapıyor bana
Hocam bu konudan kavga çıkmaz sizi korkutmak için yapıyor bence.

Delikanlılık yapıp pişman olursan bidahaki sefere kendini hiç savunamazsın kendine güvenin kaçar

Özürdilemeye çaliş eğer vurmaya gelmemiş tipi varsa tabi eğer halen şey yapıyorsa seni hocaya söylerimde sonra bir birinizi şikayet edin iş hocalarsizi korkutmaya çalişirsa barişmaya yönelik adımlar at
Devrik oldu

şuan spam yapıyorlar engellemek istemiyom ne yapacam pazartesi okula gidicem o zamana kadar çözmem gerek acilll yarrdddııımm

Bir de kavga esnasında darbe yememek için bu dediklerimi yaparsan işine yarar:

1.Eğer kavga edeceksen sakın kaçmaya çalışma karşıdakine odaklan ve sinirlen evet sinirlen, böylelikle vücudun adrealin salgılar ve kavga anında adrealin salgılarsa sahip olduğundan çok daha fazla güçlü olursun.
2.Kavga esnasında karşıdakini durdurmaya çalışma sürekli hamle yap durma ve onun hamle yapmasına izin verme.
3.Kritik hamleler yap; daha çok karşıdakinin canını acıtacak hamleler yap karına ve yüze odaklan, yumruk ve tekme kullan
4.Sinirini doğru yere aktar eğer sinirlerini doğru kullanabilirsen 1.Maddede dediğim gibi olduğundan çok daha fazla güçlü olursun

Hocam beylikdüzünde 17 yaşında kuzenim var kolunu bacağını bile kırar isterseniz.
olr .D sglsdgsgsd
Bir de kavga esnasında darbe yememek için bu dediklerimi yaparsan işine yarar:

1.Eğer kavga edeceksen sakın kaçmaya çalışma karşıdakine odaklan ve sinirlen evet sinirlen, böylelikle vücudun adrealin salgılar ve kavga anında adrealin salgılarsa sahip olduğundan çok daha fazla güçlü olursun.
2.Kavga esnasında karşıdakini durdurmaya çalışma sürekli hamle yap durma ve onun hamle yapmasına izin verme.
3.Kritik hamleler yap; daha çok karşıdakinin canını acıtacak hamleler yap karına ve yüze odaklan, yumruk ve tekme kullan
4.Sinirini doğru yere aktar eğer sinirlerini doğru kullanabilirsen 1.Maddede dediğim gibi olduğundan çok daha fazla güçlü olursun
genelde zaten çok sinirliyimdir ama kullanmayı bilmiyodum saol

O çocuğu dövmeniz için gereken büyülü bir kelime var, onu söylemeyi unutmayın. "EZBİRÇİME" (!)

Benim konum ile ilgili bir alan bulamadım, bunu seçtim. Lütfen kabul edin. Öncelikle ben dayak yiyeceğim. Çok zayıf birisiyim. Okulda dayak yiyeceğim. Dayak yemekten nasıl kurtulabilirim? Ben barışma taraftarıyım. Zaten arkadaşım önceden konuşuyordum.

Çok basit bir soru yarının yokmuş gibi koşacaksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı