Kavgaya Gideceğim Taktik?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kavga yapmayın sorunlarınızı konuşarak çözün lütfen :p Şaka mançıka falan varsa al yanına...

Adam akıllı konuşarak çözeyim diyorum. Ben adam gibi saygılı şekilde konuşurken adam küfürleri saydırıyor. Dinlemiyor bile son çözüm kavga her zaman bence de
Araya kuzenler girdi. Bakalım ne olacak?

Oldum olası, şiddetten her zaman tiksindim ve küfürdende.

Sadece aklını kullansan olmuyor mu?

Valla bazı arkadaşlar konuşarak çözmeye çalış felan diyorlar ama bazıları dayaktan anlıyorsa yapacak bişey yok. Valla ben kolejde burslu okuyorum o kadar çok zengin p.çi varki kendimi zor tutuyorum valla. Herkes beni efendiliğimle tanır. Kavgayı seven biri değilim. 1.90 boyum var. Fakat bende karşındakine bişey olacak diye çekingenlik var. Küçükken aşırıya kaçıp bir kaç arkadaşımın kafasını felan yardım şimdi karşımdaki vursa bile gene bişey olacak diye vurmak istemiyorum. Uyarıyorum onları fakat dünya umurlarında değil. Şu an limitimdeyim. Senin durum nasıl bilmiyorum ama senin sinirlendirecek çok birşey yapmadıysa sende çok birşey yapma. Bir kaç onu uzaklaştıracak felan hareket yap. Baktın canı hala dayak istiyo yanağa çalış genelde tekme felan at.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen şu foruma yazıyorsun ya, o da benzer kafalarla işliyordur, en güzeli, paranızın yeteceği bir yere gidip - misal Yeşilköy North Shield, paşa paşa "lan bi kahveye 15 lira verdik..." diye dertleşmeye başlamanız. Kavga çözüm olmuyor, muşta, sprey, bıçak derken iş kopabiliyor.

En kötüsü ise, yıllar sonra bile ellerine veya kendine baktığında o kavga izlerini görecek olman ve o kızın buna asla değmeyecek olması - çocuklarının annesi falan olsa bile yaş ve hormonlarla beraber lanet edersin bu duruma. Zaten "adam" olan insanın annesine babasına ve cinsiyetine küfretmez.

Sprey mi? Bırak Allah aşkına kendi rezil mi edeceksin? Sert bir şekilde 2 tane çenesine vur. Olmadı direk buruna sert bir kafa. Ama anlaşman daha iyi olur. Son seçenek kavga.

Kavgaya gitme, o kızla da bir daha konuşma. Canını sokakta mı buldun? Okula babanla git ve o kızı müdüre şikayet et.

Bu yazacağımda sitenin moderatörlerine, şaçma sapan "Türkçe kurallarına aykırı" diye bahane bularak bizi sürekli yasaklayan modaratörler, her halde şu anda kış uykusuna yatmışlar. Bu konu almış başını gitmiş, böyle saçma sapan bir konunun hala açık olması tam bir komedi. Burak Alkan herhalde kulakların çınlıyordur...

Kardeşim ben biraz gaza geldim. :D Yani benim dediklerimi ciddiye de alabilirsin şaka olarakta anlayabilirsin. Ama hep sonrasında pişman olunur kavgaların. Ne kadar haklı olursan ol... Benimkisi eziğin tekiydi, birden güven geldi bana orda burda ana bacı yapınca çağırdım öyle bir olaydı yani. Eğer toplu, pis tiplerse hiç bulaşma. Varsın pısırık ol, kavgadan kaçan ol. İnsan hayatında maalesef oluyor böyle şeyler. En az zararla sıyrılmaya çalışmalısın. Ben kavga ettiğime bin pişmanım. Keşke bende ona ana bacı yapaydım orda kalsaydı diyorum. Çok kötü bir olay bak gerçekten hiç bulaşma... Kavgaya gitme, seni ararlar taciz ederler vs. olursa da takmamaya çalış. En kötü polise gidersin, sahipsiz değilsin sonuçta...

Bu satırları yazdım ve halettmişsin. Senin adına sevindim. İşin olmasın... Sevgilisinin erkek bir arkadaşına artislik yapacak kızdan sana hayır gelmez zaten. Bırak ne hali varsa görsün yüz filan verme daha ona...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı