Kaybolan telefon nasıl bulunur?

Bence sınıftan biri aldı telefonu. Telefon sınıfa getirildikten sonra biri almış yazmışsın. Yol geçen hanı mı sınıf? Yarın verirler sana telefonunu. Vermezler ise başka seçeneklere başvurabilirsin.

Bende öyle düşünüyorum sınıftan biri çöktü eğer akıllı biriyse hattını falan çıkarmıştır bence konu sahibi olan arkadaş telefonun kaybolduğu gün kimin nerede olup olmadığını tek tek araştırsın ayrıca anormal davranışlar sergileyenleri mercek altına alsınlar.

Telefon bende arkadaşlar, sınıf arkadaşım dızlamış. İtiraf ettirdim, şikayette bulundum. Amacının kötü olduğu her türlü davranışından belliydi.

Geçmiş olsun. Telefonu Gmail Samsung hesaplarına bağlayınız ve IMEI numarasını not ediniz eğer bir daha çalınırsa siz yapamasanız bile herhangi bir bilgisayarcı IMEI numarasından telefonun yerini tespit edebilir.

Hocam nasıl fark ettiniz?
Şöyle oldu. Sabah okulun her yerinde bileklikle telefonu aradım, müdür yardımcısının odası dahil. Bu çocukla dün kavga etmiştim ve şüphem vardı zaten. Yanındayken korkuttum işte bugün bulamazsam polise başvuracağım diye.

Annem de telefona mesaj atmış, Ege telefonu bulamadıysan dava açacağız bize bildir diye. Korkutma amaçlı. Sonrasında sınıf hocam sağolsun telefonumu arıyordu, çocuk hocaya "hocam müdür yardımcısının odasına bakayım ben bir" demiş. Gittikten 10 sn sonra elinde telefonla gelmiş, tabi hoca da ayıkmış.

Telefonu getirdi hoca, dedi arkadaşın bulmuş. Zaten tüm sınıf kesin öyledir dedi, herkes anladı foyasını. Çocuk 3 yıldır her türlü kötülüğü yaptı, o yüzden her şey beklenirdi. Sonrasında yumuşamış rolü yaparak itiraf etmesini sağladım. Neymiş, bana vermek için almış. Telefonu aldığımda Bluetooth ve konum kapalı geldi, oysaki ben bıraktığımda açıktı. Telefonun şarjı 55 idi, 22 kalmış. Telefon kilitlenmişti dün, uzaktan takip ederken gördüm. 35 kere aramamıza rağmen açmadı, sınıf grubundan yazmamıza rağmen tepki vermedi, sabah bana gelip telefonu vermedi. Allah aşkına, şurada iyi niyet gördünüz mü?

Şöyle oldu. Sabah okulun her yerinde bileklikle telefonu aradım, müdür yardımcısının odası dahil. Bu çocukla dün kavga etmiştim ve şüphem vardı zaten. Yanındayken korkuttum işte bugün bulamazsam polise başvuracağım diye.

Annem de telefona mesaj atmış, ege telefonu bulamadıysan dava açacağız bize bildir diye. Korkutma amaçlı. Sonrasında sınıf hocam sağ olsun telefonumu arıyordu, çocuk hocaya "hocam müdür yardımcısının odasına bakayım ben bir" demiş. Gittikten 10 sn sonra elinde telefonla gelmiş, tabii hoca da ayıkmış.

Telefonu getirdi hoca, dedi arkadaşın bulmuş. Zaten tüm sınıf kesin öyledir dedi, herkes anladı foyasını. Çocuk 3 yıldır her türlü kötülüğü yaptı, o yüzden her şey beklenirdi. Sonrasında yumuşamış rolü yaparak itiraf etmesini sağladım. Neymiş, bana vermek için almış. Telefonu aldığımda Bluetooth ve konum kapalı geldi, oysaki ben bıraktığımda açıktı. Telefonun şarjı 55 idi, 22 kalmış. Telefon kilitlenmişti dün, uzaktan takip ederken gördüm. 35 kere aramamıza rağmen açmadı, sınıf grubundan yazmamıza rağmen tepki vermedi, sabah bana gelip telefonu vermedi. Allah aşkına, şurada iyi niyet gördünüz mü?

Eğer korkutmasaydınız veya tatlı dille itiraf etmesini sağlamasaydınız. Dızdızbey telefona çökecekmiş galiba 😅. Dızdızbeyin planı patladı qwe.

Telefon bende arkadaşlar, sınıf arkadaşım dızlamış. İtiraf ettirdim, şikayette bulundum. Amacının kötü olduğu her türlü davranışından belliydi.
Şimdi bir boomer gibi ben demiştim demek istemiyorum ama kendimden yola çıkarak dün size olayın ne olduğunu yazmıştım. Benim de arkadaşlarım telefonumu alıp kaçıyorlar. Sırtımda çanta varken bile çalıyorlar :D

Şimdi bir boomer gibi ben demiştim demek istemiyorum ama kendimden yola çıkarak dün size olayın ne olduğunu yazmıştım. Benim de arkadaşlarım telefonumu alıp kaçıyorlar. Sırtımda çanta varken bile çalıyorlar :D

Hocam benden sana tavsiye telefonunu arkadaşın olsun senden habersiz kimsenin almasına izin verme alıştırma öyle bak bizim sınıfta olmuştu heyecan hali ile telefonu düşürür eder telefon bozulur ekranı 600 liradan aşağı değildir.

Annem de telefona mesaj atmış, Ege telefonu bulamadıysan dava açacağız bize bildir diye. Korkutma amaçlı. Sonrasında sınıf hocam sağolsun telefonumu arıyordu, çocuk hocaya "hocam müdür yardımcısının odasına bakayım ben bir" demiş. Gittikten 10 sn sonra elinde telefonla gelmiş, tabi hoca da ayıkmış.

Ben bu çocukla aynı liseye düştüm. Koca Kayseri'de, ikimizin de puanı sosyal bilimler lisesine yetiyordu. Ben meslek lisesine gittim, hem gittiğim bölüm güzel, hem de ortamda ezilmeyeceğimi düşünüyorum. Bu çocuk 1.10, 30 kilo. Ortaokulda hiçbir dersi yapamayan çocuk lisede teknik dersi nasıl yapacak? Gelmiş benim okula, zaten bir sınıf var bizim bölümde (puanlı). Her hatasında ederim idareye şikayet, 5-6 ihtarda bile yaptırım yok mu? Ben yaparım yaptırımı.

Geri
Yukarı