Kaybolan telefon nasıl bulunur?

Telefonu aldıysa niye geri getirsin. Eğer arkadaşı değilse alan kişi geri vereceğini zannetmiyorum. Eğer alan kişi saf ve SIM kartı çıkartmaz ise IMEI numarasını bulmanız gerekmekte. O polislerde bulunması muhtemeldir. Ayrıca telefonun kutusunda yer alır.
Hat içinde duruyor, eminim.

Bence sınıftan biri aldı telefonu. Telefon sınıfa getirildikten sonra biri almış yazmışsın. Yol geçen hanı mı sınıf? Yarın verirler sana telefonunu. Vermezler ise başka seçeneklere başvurabilirsin.
Umarım dediğiniz gibidir, çünkü okula gittim aradım yok. Akıllı bileklikle bağlanamadım, artı olarak 15 dakika her yeri taradım. Sınıf grubuna yazdık ama pas yok, sınıftan biri almamıştır veya aldıysa kötü niyet için almıştır. Onun haricinde temizlikçiler idareye teslim etmiş olabilir, çıkar yarın ortaya.

IMEI ile nasıl bulabilirim?

Bu işlemleri yapmadan önce kayıp telefonun IMEI numarasını bilmek gerekiyor.

İnternette güvendiğiniz bir siteden antitheft App & IMEI tracker all Phone location uygulamasını bulun ve APK şeklinde indirin...

Uyg açın ve açılan menüde.

Kayıp telefonunuzun IMEI numarasını girin ve “track” tuşuna basın. Telefonunuzun konumunu ve yakınlığını belirten, yerlerin listesini içeren küçük bir pencere ile bazı bilgileri elde edeceksiniz.

Daha sonra bulduğunuz konumu biraz gezin ve telefonu gördüğünüz yerde çökün skdkskdskdk.

Bu işlemleri yapmadan önce kayıp telefonun IMEI numarasını bilmek gerekiyor.

İnternette güvendiğiniz bir siteden antitheft App & IMEI tracker all Phone location uygulamasını bulun ve APK şeklinde indirin...

Uyg açın ve açılan menüde.

Kayıp telefonunuzun IMEI numarasını girin ve “track” tuşuna basın. Telefonunuzun konumunu ve yakınlığını belirten, yerlerin listesini içeren küçük bir pencere ile bazı bilgileri elde edeceksiniz.

Daha sonra bulduğunuz konumu biraz gezin ve telefonu gördüğünüz yerde çökün skdkskdskdk.
Hocam bunun için güvenli bir program yok mu?

Umarım dediğiniz gibidir, çünkü okula gittim aradım yok. Akıllı bileklikle bağlanamadım, artı olarak 15 dakika her yeri taradım. Sınıf grubuna yazdık ama pas yok, sınıftan biri almamıştır veya aldıysa kötü niyet için almıştır. Onun haricinde temizlikçiler idareye teslim etmiş olabilir, çıkar yarın ortaya.
Yav arkadaşım; söylesene direk polise. Beklemen kabahat. İşini garantiye al.

Hocam bunun için güvenli bir program yok mu?

Buyurun bu linkteki APK'yı indirin ve telefonunuza kurun.

Daha sonra açılan menüde kaybolan telin IMEI numarasını girin ve konumu tespit etmeye çalışın.

Eğer yapamazsanız ve telefon 21.12.2021 ortaya çıkmazsa direk savcılığa başvurun onlar bulacaklardır.

Daha sonra açılan menüde kaybolan telin IMEI numarasını girin ve konumu tespit etmeye çalışın.

Eğer yapamazsanız ve telefon 21.12.2021 ortaya çıkmazsa direk savcılığa başvurun onlar bulacaklardır.
Çok teşekkürler hocam, deneyeceğim.

Kusura bakmayın sorulara boğdum, bilgisayar için olan bir uygulama var mı? Bir de IMEI adresimi çaldırırsam ne olur?

Son düzenleme:

Ne demek rica ederim :). Eğer indirmede sorun yaşarsanız bu linke bakınız.

Kusura bakmayın sorulara boğdum, bilgisayar için olan bir uygulama var mı? Bir de IMEI adresimi çaldırırsam ne olur?

Bildiğim kadarıyla PC için uyg yok...

IMEI numarasını çaldırırsanız pek bir şey olmaz hırsız o IMEI numarasını başka bir telefona girer ve Türkiye şebekesine rahatlıkla bağlar (kullanılabilir hale getirir.

IMEI: Her bir GSM telefon cihazına üretim aşamasında IMEI numarası yüklenmektedir. IMEI numarası her bir cihazın kimlik numarası olup tek ve benzersizdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı