Kayip Facebook hesabına nasıl girilir?

Efe idris

Centipat
Yer
Gaziantep/Karataş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba cok eskiden beri kullanmadığım bir Facebook hesabını bugün kullanmak istedim fakat hesaba giremedim. Hesabimi bul yaptim bu numaraya ait hesap bulunmamaktadır demekte. Hesabimi nasıl geri alabilirim?

O hesabın profil sayfasına girin. URL kısmının en sonunda o hesabın ismi yazmaktadır. ( xXXx gibi. ) Onu kopyalayın ardından "Hesabımı unuttum." seçeneğine tıklayın. Sizden telefon veya e posta isteyecektir ama direkt o kopyaladığınız ismi yazın.

Böylelikle size kurtarma yollar sunacaktır. Bağlı bir numara veya e posta varsa orada sansürlü bir şekilde görebileceksiniz.

Hesabın URL olarak kullanıcı adı eklemediyseniz eğer üstteki yazıya göre diyorum, hatırladığınız tüm mail ve telefonları deneyin. Olmazsa hesabı kendinize ait olduğuna dair şikayet edin.

Hesabın URL olarak kullanıcı adı eklemediyseniz eğer üstteki yazıya göre diyorum, hatırladığınız tüm mail ve telefonları deneyin. Olmazsa hesabı kendinize ait olduğuna dair şikayet edin.

Peki nereye şikayet edeceğim.
O hesabın profil sayfasına girin. URL kısmının en sonunda o hesabın ismi yazmaktadır. ( xXXx gibi. ) Onu kopyalayın ardından "hesabımı unuttum." seçeneğine tıklayın. Sizden telefon veya e posta isteyecektir ama direkt o kopyaladığınız ismi yazın.

Böylelikle size kurtarma yollar sunacaktır. Bağlı bir numara veya e posta varsa orada sansürlü bir şekilde görebileceksiniz.

Giris yapmak için bir yol sec yaziyor oradaki seçeneklerde şifreni gir ama ben şifremi bilmiyorum.

Farklı bir Facebook hesabı açın ve asıl hesabı şikayet edin. Hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız istenebilir muhtemelen, eğer dönüş yaparlarsa.

Şifrenizi bulmak için kayıt olduğunuzu tahmin ettiğiniz veya aklınızda o süreçte kullandığınız tüm mail ve telefonları deneyin. Bu yöntem olmazsa hesabı şikayet edin.

Geri
Yukarı