Kayseri'de En Düşük Ping alınan ISS

Hocam size ulaşacağım insta vs sosyal medya var mı ordan irtibat kurup birlikte bir şeyler yapmaya çalışalım.

Şöyle söyleyim upload değerleri ülkemizde düşük kaldığı için sizde 5 olan bende 7 civarlarında seyrediyordu mesela. Yüksek hızda 200,500 gibi durum değişiyor. Daha yüksek upload alınabilir ama o paketler de türknette yok.
İletişim bırakmak galiba forumda yasak, bir arkadaşım ban yemişti bu forumdan sonra tekrar hesapta açamadı, benim geçişim olduktan sonra bir kontrol sağlayım duruma göre burdan ilerleyebiliriz

İletişim bırakmak galiba forumda yasak, bir arkadaşım ban yemişti bu forumdan sonra tekrar hesapta açamadı, benim geçişim olduktan sonra bir kontrol sağlayım duruma göre burdan ilerleyebiliriz
O zaman ben ileteyim. Hocam şu gmail adresine mesaj gönderir misin? Devamına gmail takısı eklemeyi unutma. :)
emre705042

Turknet'li bir arkadaş yok mu şuralara bir treacert atsa.
  • 104.160.143.124
  • 78.31.67.209

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül Bu değerin doğruluğu nedir? Ankara bile böyle bir ping veremiyorken? :)

1673986688278.png

Ek olarak Kayseri vb. diğer şehirlerinizde router yok mu? Neden test yapamıyoruz diğer illerde?
1673986779724.png

Son düzenleme:
@Takeshi Kovacs Çok fazla router var Turknet'te. Ankara üzerinden bir çıkışları yok galiba. Şu an yeni geçtiğim firmada gereksiz bir ping fazlalığı başladı, düzelmezse kaçacağım da, yok ya Turknet tırt. Netspeed veya TT'ye geri döneceğim anlaşlıldı.

1674023133001.png

@Takeshi Kovacs Çok fazla router var Turknet'te. Ankara üzerinden bir çıkışları yok galiba. Şu an yeni geçtiğim firmada gereksiz bir ping fazlalığı başladı, düzelmezse kaçacağım da, yok ya Turknet tırt. Netspeed veya TT'ye geri döneceğim anlaşlıldı.

Eki Görüntüle 1636628
Bu değerler bana normal gibi geldi. Diğer sağlayıcılardan kaç ms almayı istiyorsunuz?

Bu değerler bana normal gibi geldi. Diğer sağlayıcılardan kaç ms almayı istiyorsunuz?
Faceit benzerde Riot sunucularında +15'lik bir artış var yurtiçi ve yurtdışı. Bunun yanında hafif dalgalanmalar var, diğer kısımlarda da. Kayseri'den 11 ping ile oynuyordum TR'de Riot'ta, benzer şekilde Westte 40-45 arası dolanıyordu. Geçen haftaya kadar sadece TT ile arasında 5 pinglik fark vardı 3-4 gün önce bir şey oldu pingler bir arttı.

Faceit benzerde Riot sunucularında +15'lik bir artış var yurtiçi ve yurtdışı. Bunun yanında hafif dalgalanmalar var, diğer kısımlarda da. Kayseri'den 11 ping ile oynuyordum TR'de Riot'ta, benzer şekilde Westte 40-45 arası dolanıyordu. Geçen haftaya kadar sadece TT ile arasında 5 pinglik fark vardı 3-4 gün önce bir şey oldu pingler bir arttı.
Netspeed kullanıyorum, benim de pingler arttı. Acaba TT kaynaklı bir şey mi oldu diye düşünüyorum.

Netspeed kullanıyorum, benim de pingler arttı. Acaba TT kaynaklı bir şey mi oldu diye düşünüyorum.
Aynı şehirde TT ile test yaptığımda ondada bir artış var 2-3 fakat +15 neresi 2-3 neresi, normal akışla aynı sayılabilir. Galiba TT vanayı gerçekten kıstı, tüm adım sayıları, router'lar aynı fakat daha fazla ping veriyor.

Geri
Yukarı