KC3000 vs 980Pro 1TB

Luzbel

Kilopat
Anakart
Z969
Merhaba arkadaşlar.
Yeni sistemime (Z690 - 12400F) SSD alacağım. Üstündeki SSD şu an: WD SN570 500GB.
Şöyle bir fiyat farkı var sizce hangisini almalıyım?

Screenshot_2023-02-05-23-16-35-047-edit_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung'da şuan sıkıntılar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En uygunundan bir link alabilir miyim? Ve farklar ne boyutta? Samsung SSD de çok kaliteli diye biliyorum o yüzden düşündürüyor biraz.

En uygunundan bir link alabilir miyim? Ve farklar ne boyutta? Samsung SSD de çok kaliteli diye biliyorum o yüzden düşündürüyor biraz.

Renegade KC3000’in az daha iyileştirilmiş hali. 300 TL farka değmez ama. Dediğim gibi KC3000 980 Pro’dan daha kaliteli.

Renegade KC3000’in az daha iyileştirilmiş hali. 300 TL farka değmez ama. Dediğim gibi KC3000 980 Pro’dan daha kaliteli.
300 tl artık çok bir şey değil bence sonuçta her gün bir ssd almayacak aradaki farka kesinlikle değeceğini düşünüyorum veri yazma garantisi ve sıralı okuma yazması biraz daha iyi sonuçta ve fiyat farkı bu bütçede kayda değer değil.

300 TL artık çok bir şey değil bence sonuçta her gün bir SSD almayacak aradaki farka kesinlikle değeceğini düşünüyorum veri yazma garantisi ve sıralı okuma yazması biraz daha iyi sonuçta ve fiyat farkı bu bütçede kayda değer değil.

300TL verilir uzun vadede bir farkı yok. Bu fiyat bandında en iyisi Fury o halde?

Yeni konular

Geri
Yukarı