KCS Toolbox 1.8.2 Deneyimim

46imt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
KCS Toolbox 1.8.2 geçen günlerde çıktı bildiğiniz gibi ben de biraz kullanıp ve açıkçası kendi çapımda bir inceleme yapmak istedim.
İlk açtığımızda bizi şık ve göz yormayan bir arayüz karşılıyor.
Ayarlar kısmı bol seçenekli anlatmayı gerek yok orayaı klasik ayarlar.

ksc_toolbox.PNG

Bu uygulamanın araçlarına geçecelim:
KCS File Eraser | Manager: "dosya yöneticisidir, 100GB boyutunda bir dosyayi 2 saniye de silebilir." geliştirici bunu diyor ama bende o kadar büyük bir dosya yoktu ben de 1GB'lik bir dosya ile denedim gayet hızlı beni bekletmedi.

ksc_toolbox2.PNG

KCS Iron Cleaner, "Windows temizleyicisidir, veri tabanı geniştir." geliştici böyle diyor ama ben baktığımda bayağı beğendim güzel bir araç.

ksc_toolbox3.PNG

KCS Memory Cleaner: "RAM temizleyicisidir, çok iyi temizler." geliştici böyle diyor oyunlarda performans veriyor.

ksc_toolbox4.PNG

KCS Password Creator: Kelimeleri şifreliyor güzel bir araç birçok farklı şifreleme metodu kullanıyor.
ksc_toolbox5.PNG

KCS Casplock Detector: Büyük harf yazma tuşunun açık olup olmadını gösteriyor ve birkaç farklı ayar daha var resme bakabilirsinz dilerseniz.
Ama arayüzü mor olarak bekliyordum beyaz bir ekran değil bu biraz bana biraz troll gibi geldi ama neyse güzel bir araç.
ksc_toolbox6.PNG

KCS Windows Yöneticisi: Hepimiz bazen yakındığı bir konudur Windows güncellemeleri bu araç ile hızlı ve güvenli bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Ayırca Defender için de kontrol sağlıyor.

ksc_toolbox7.PNG

KCS Yönetici Sayacı: Bilgisyarınızı belirli bir süre sonra kapatma ve yeniden başlatmaya yarıyor ileri ve geri sayım özellikleri var.
Ben bunda mor bir arayüz beklerken beyaz bir arayüz geldi ama bu hoş olmuş bence.

ksc_toolbox8.PNG

KCS PCInformation Checker: Bilgisyar bilgilerini gösteriyor.

ksc_toolbox9.PNG

Kullanmadığım bazı araçları açıkçası bakmadım ama bence çok güzel bir proje olmuş yapımcılar güzel bir iş çıkarmış.
Yapımcılar = @Kryptonian, @ArdaKC

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı