Kebap sizce doyurucu mu?

Duble yersen doyarsın. Tekli menüler karın doyurmuyor. Duble ile de biraz doyduğunu hissediyorsun.

Hiç yemediğim için emin değilim, tadını falan da bilmem ama bence doyurucu değil.

Yapım videolarına bakıyorum. 1 şiş kebap koyuyorlar. Oradaki ekmek, salata vs. kebaptan daha fazla. Neden bu kadar çok abartılıyor anlamıyorum.

Yersen bağımlısı olabilirsin dikkat et, istersen başlama harbi bağımlılık yapıyor.

Hiç yemediğim için emin değilim, tadını falan da bilmem ama bence doyurucu değil.

Yapım videolarına bakıyorum. 1 şiş kebap koyuyorlar. Oradaki ekmek, salata vs. kebaptan daha fazla. Neden bu kadar çok abartılıyor anlamıyorum.

Babamla evde tektik sipariş ettik şu an karnım öyle şişti ki patlayacağım yakında çok iyi doyuruyor.

O zamana kadar kıyamet kopar.

Hiç belli olmaz. İnsan ne oldum değil ne olacağım demeli. Muhtemelen yaşınızda gençtir. İleride kebabı yiye yiye bıktık kardeşim, biraz da Japon mutfağına mı yönelsek diyeceğiniz günler olur inşaAllah. Her gün kebap yiyen adamda belki ileride yiyemez. Belli olmuyor insanın hali.

Yeni konular

Geri
Yukarı