Keçiören'de okula giden 4. sınıf öğrencisi çocuk 20 başıboş köpek tarafından parçalandı

Haberdeki çocuk ağır yaralı değil mi ölmüş mü?

Yaralandı diye biliyorum. Ali Yerlikaya paylaşmıştı.

Kedilerin kimseye zararı yok bence.

Kediler, ölümcül hastalık olan kuduz hastalığını taşıyabiliyor ve bir çırmalaması durumunda, kuduz aşısı olmanız gerekir. Kediler bu açıdan sıkıntılı.

Kediler, ölümcül hastalık olan kuduz hastalığını taşıyabiliyor ve bir çırmalaması durumunda, kuduz aşısı olmanız gerekir. Kediler bu açıdan sıkıntılı.

Bizim okulun orada 4 5 tane imparator yatıyor okulda da 2-3 tane kedi var arada kantine bile giriyorlar 😶

@Avenged Sevenfold, çocuk öldü. Dün babasının açıklamasını okudum ve babası oğlumu resmen yemişler diyordu.

Bilgim yanlışmış, düzeltme yapmak istiyorum: Çocuk ölmemiş ve durumu iyiye gidiyormuş. Öldü şeklinde yapılan haberler yanlışmış, kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nefret ediyorum nefret şu sokak köpeklerinden. Kendi halinde kimseye bulaşmayanları da var ama yine de hepsi bir tehlikedir benim gözümde. Şimdi gelir hayvan hakları koruyucuları. Hiçbiri umrumda değil. Barınaklar doluysa mecbur uyutmaktan başka çare kalmıyor. Yarın bir gün aynı şey bizim, ailemizin, küçük kardeşlerimizin de başına gelebilir. İnsan canı her şeyden kıymetlidir. Acilen müdahale edilmelidir. Hiçbir Avrupa ülkesinde böyle bir haber göremezsiniz. Bu hayvanların savunulacak tarafları yok. Çok isteyen alsın kendi evinde baksın.

Yer Ankara Gölbaşı Toki Konutları. Bu sabah kursa gitmek için sabah 09.00 civarı evden çıkacaktım. Lakin yaklaşık 10-15 dakikadır dışarıda köpekler ara sıra kavga ediyordu. Otobüsün gelmesine az kalmıştı evden çıktım, binanın girişini kan götürüyor. Köpeğin birini yaralamışlar. Sık sık bu tarz olaylar oluyor, insanlara da saldırıyor bazen köpekler. Ankara'da bu tarz yerlere hep köpekler salınıyor. Çoğu da saldırgan oluyor.
Ben de İncek'te çok fazla şahit oluyorum böyle olaylara. Genel anlamda hep bu tarz yerlerde çeteleşiyorlar.

Sokak köpekleri ve kedileri acilen toplatılmalıdır. Kalanları da acısız şekilde uyutulmalıdır. Başka yolu yok. Bir insanın canı yüzlerce köpekten ve kediden daha değerlidir! Babasının açıklamasına göre de köpekler çocuğu resmen yemiş. 10 yaşındaki çocuk, çok acı şekilde öldü. Köpek ve kedilerin sokakta kalmasını savunanlara soruyorum: Bu acılı babaya ne diyeceksiniz? Bu acılı babanın acısını hiçbir şey dindiremeyecek, hayatı boyunca bu acıyla yaşayacak.
Hocam köpekler çok sıkıntı da kedilerin ne gibi zararı var? Ben pek görmedim.
Hem kediler farelerin çoğalmasını falan da engelliyorlar. Daha uysallar.

Geri
Yukarı