Kedi cinsi tavsiyesi

Daha fazla  
Evet kedi tavsiyesi :D bu sayfada bu konu ne kadar cevap alır bilmesem de şansımı denemek istedim. Scottish ya da British cins kedi istiyordum lakin rahatsızlıklarını öğrendikten sonra vazgeçtim. Bu cinsler gibi sessiz, sakin, sevecen, kendini sevdiren, ortalığı savaş alanına çevirmeyen ve genetik rahatsızlığı olmayan bir kedi türü önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kedi tavsiyesi :D bu sayfada bu konu ne kadar cevap alır bilmesem de şansımı denemek istedim. Scottish ya da british cins kedi istiyordum lakin rahatsızlıklarını öğrendikten sonra vazgeçtim. Bu cinsler gibi sessiz, sakin, sevecen, kendini sevdiren, ortalığı savaş alanına çevirmeyen ve genetik rahatsızlığı olmayan bir kedi türü önerebilir misiniz?

Sen en iyisi kedi sahiplenme ciddiyim bu arada sokaktaki hasta kediyi al evinde besle sevaba girersin. Ayrıca kediler çok hareketli huyları değişik çok hızlı hayvanlar birden kapıdan kaçabilir bir daha bulamayabilirsin.

Sen en iyisi kedi sahiplenme ciddiyim bu arada sokaktaki hasta kediyi al evinde besle sevaba girersin. Ayrıca kediler çok hareketli huyları değişik çok hızlı hayvanlar birden kapıdan kaçabilir bir daha bulamayabilirsin.

Sana mı soracağım kedi alıp almayacağı mı? Neden böyle bir şey yazdın anlamadım ayrıyeten çok hareketli oldklarını bildiğim için uysal bir tür önerin demişim. Sen en iyisi insanlara yanıt verme ciddiyim insanlarla nasıl konuşacağını bilmiyorsun :)

Evet kedi tavsiyesi :D bu sayfada bu konu ne kadar cevap alır bilmesem de şansımı denemek istedim. Scottish ya da british cins kedi istiyordum lakin rahatsızlıklarını öğrendikten sonra vazgeçtim. Bu cinsler gibi sessiz, sakin, sevecen, kendini sevdiren, ortalığı savaş alanına çevirmeyen ve genetik rahatsızlığı olmayan bir kedi türü önerebilir misiniz?

British alın. Ayrıca o ırkın hiçbir rahatsızlığı yok.

Britishlerde de eklem rahatsızlığı var diye biliyordum, teşekkürler🤔

Kırma olmamasına dikkat edin rahatsız olan cins scottish. Has kan british hiçbir rahatsızlığı olmayan sağlıklı bir kedidir.

Kırma dan kastım arada bir scottish british çiftleştirmesi oluyor british british sahiplenin.

Evinize oyuncak almıyorsunuz can alıyorsunuz ayrıca hayvan satın almak yasak ve suç. Sonra dışarıda yaralanıp ölüyorlar. Ayrıca cinslerine göre sakin, uysal, sevecen kedi bulamazsınız her kedinin kendine özel karakteri ve yetiştirmenize bağlı davranışları olur.

Kırma olmamasına dikkat edin rahatsız olan cins scottish. Has kan british hiçbir rahatsızlığı olmayan sağlıklı bir kedidir.

Kırmadan kastım arada bir scottish british çiftleştirmesi oluyor british british sahiplenin.

Çok teşekkürler ben o türü de rahatsız sanıyordum bu bilgi güzel oldu :)

Evinize oyuncak almıyorsunuz can alıyorsunuz ayrıca hayvan satın almak yasak ve suç. Sonra dışarıda yaralanıp ölüyorlar. Ayrıca cinslerine göre sakin, uysal, sevecen kedi bulamazsınız her kedinin kendine özel karakteri ve yetiştirmenize bağlı davranışları olur.
Yani british satın alınıyor diye bu cinsi satın almayalım mı? Biz mi satıyoruz gidin duyarı satana kasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı