Kedi cinsi tavsiyesi

Evinize oyuncak almıyorsunuz can alıyorsunuz ayrıca hayvan satın almak yasak ve suç. Sonra dışarıda yaralanıp ölüyorlar. Ayrıca cinslerine göre sakin, uysal, sevecen kedi bulamazsınız her kedinin kendine özel karakteri ve yetiştirmenize bağlı davranışları olur.

Eve bir can aldığımızın farkındayım sadece bu canlılar hakkında gördüğün üzere bilgisizim ve forumların da amacı budur bilgi edinmek fikir alışverişinde bulunmak neyse zamanla büyüyüp insanlarla iletişim kurmayı düzeltirsin abisi sıkıntı yok.

Yani british satın alınıyor diye bu cinsi satın almayalım mı? Biz mi satıyoruz gidin duyarı satana kasın.

Almamalısın çünkü zülme ortak oluyorsun sen veya başka birisi bu kedilere para vermeye devam ederse daha çok artacak ve damızlık olarak kullanınan kedinin bir hali düşün istersen yavruları ne kadar sağlıklı olabilir? Ayrıca hayvan ticareti Türkiye gibi gelişmemiş ülkelerde mevcut.

Almamalısın çünkü zülme ortak oluyorsun sen veya başka birisi bu kedilere para vermeye devam ederse daha çok artacak ve damızlık olarak kullanınan kedinin bir hali düşün istersen yavruları ne kadar sağlıklı olabilir? Ayrıca hayvan ticareti Türkiye gibi gelişmemiş ülkelerde mevcut.

Sanırım insanlarla iletişimin eksik olduğu gibi okuduğunu anlamakta da problem yaşıyorsun ben ille de satın alacağım diye bir şey söylememekle beraber scottish cinsinin acı çektiğini ve bu yüzden vazgeçtiğimi belirttim? Daha ne istiyorsun ne yapalım bu neyin duyarı nasıl bir zeka sorunu yaşıyorsun çözemedim.

Zulüm? Siz gerçekten ne dediğinizi bilmiyorsunuz ayrıca brtisih dediğimiz ırk sokakta yaşayamaz bu birincisi. Kimse de bu ırkı evde büyütüp bir başkasına bedavaya vermez buda ikincisi.

Evet kedi tavsiyesi :D bu sayfada bu konu ne kadar cevap alır bilmesem de şansımı denemek istedim. Scottish ya da British cins kedi istiyordum lakin rahatsızlıklarını öğrendikten sonra vazgeçtim. Bu cinsler gibi sessiz, sakin, sevecen, kendini sevdiren, ortalığı savaş alanına çevirmeyen ve genetik rahatsızlığı olmayan bir kedi türü önerebilir misiniz?
Tekir

Geri
Yukarı