Kedi için yaş mama önerisi

Purina bildiğiniz üzere global bir marka, zehirlenme kuru mamada oldu bilgim var. Ben de çok eleştirdim :) Takdir elbette sizin, ancak ikinci bir marka arıyorsanız da aşağıya bir link daha bırakıyorum. İnceleyip kendinize göre en doğru kararı verebilirsiniz. Sevgiler.

Teşekkür ederim yardım ettiğiniz için. Bunda sonra haftada 2 konserveden fazla yaş mama vermeyeceğim, iyi sosyaller.

Hocam bütçeniz 500 TL ve eğer hafta 2 kere verecekseniz size kaliteli yaş mama öneriyim ayrıca kediye günde 100grdan fazla yaş mama verilmez ayrıca kaliteli mama kullanın eğer mama önerir derseniz öneririm sen en iyisi benim attığım yaş mamalara bakın bunlar kalite yaş mamalardır büyük ihtimal afiyetle yiyecektir. Bu arada attıklarımdan hep aynı almayın tavuklu, etli, balıklı filan alın.

Acana premium pate (ezme) konserve yaş kedi maması, kuzu etli, 85 gr Amazon.com.tr

En son olarak da princess yaş mama konserve olarak alın çeşitli yerlerde olduğu için link atmadım. Bu mamaları yarısı verin gün içinde bir sonraki günde yarısını zaten 85 gram filan içine çoz az sıcak su koyabilirsiniz. Açtığınız zaman buzdolabına koyun ve en fazla 2 3 gun bekletin üzerini de kapatın bu arada. Bu yaş mamalar kalitelidir ve kediniz turp gibi olur inşallah.

Geri
Yukarı