Kısır kedi mama önerisi

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Normalde ND alıyordum fakat kilosu 400 lirayı geçtiği için bıraktım onun yerine 1.5kg 130TL lavital alıyorum fakat kedim yemeyi kesiyor, aşırı acıkmadığı sürece yemiyor. ND mamayı haftada 1.5kg civarı tüketir, her gün mama kabını doldururm ama lavital 1 aydır 1.5 kg paketin yarısını bile yemedi. Uyguna mama var mı önerebileceğiniz? 3 yaşında kısır erkek.

Ben de ND kullandım kedim çok seviyordu. 1,5 KG'lık paket almak yerine 10 KG alırsan ₺670 daha uyguna gelir. Daha ekonomik olsun dersen düşük tahıllı da alabilirsin, ₺1.540 tasarruf edersin, onu da çok seviyorlar.
N&D Pumpkin Kuru Kedi Maması, Tahılsız, Bıldırcın ve Narlı, Kısırlaştırılmış, Yetişkin, 10 kg - Amazon

Son düzenleme:
Ben de ND kullandım kedim çok seviyordu. 1,5 KG'lık paket almak yerine 10 KG alırsan ₺670 daha uyguna gelir. Daha ekonomik olsun dersen düşük tahıllı da alabilirsin onu da çok seviyorlar.
N&D Pumpkin Kuru Kedi Maması, Tahılsız, Bıldırcın ve Narlı, Kısırlaştırılmış, Yetişkin, 10 kg - Amazon
nerde muhafaza edicem peki bunu, ağızları kitli değil diye biliyorum

burda 10kg daha uygun kilosu 170e geliyor Markamama.com: Kedi Maması, Köpek Maması

nerde muhafaza edicem peki bunu, ağızları kitli değil diye biliyorum
Ağzını yuvarlayıp mandalla tuttur. Tazeliğini yitirmiyor endişelenme. Balkona atabilirsin. Bağlantıları daha ucuz olanlarla değiştirdim.

Ağzını yuvarlayıp mandalla tuttur. Tazeliğini yitirmiyor endişelenme. Balkona atabilirsin. Bağlantıları daha ucuz olanlarla değiştirdim.

hocam bunların farkı ne biliyor musun peki?
1696023456824.png

Ben de ilk başlarda ND kullanıyordum. Ama internet üzerinde ND hayvanlar için ağır olduğuna dair çok yorum okuyunca PRO Plan geçtim. Bu firmanın da bir firesi var ama o olaydan sonra daha dikkatli olduklarını düşünüyorum.

Alternatif olarak Hills ve şu an adı aklıma gelmeyen firma var. Hills konusunda çok olumsuz yorum gördüm. O yüzden büyük iki firma arasından PRO Plan seçtim. Daha pahalı olanlar veya Türkiye'ye resmi olarak girmeyen ürünlere de bulaşmadım.

İlk deneme amaçlı 1.5 veya 3KG versiyonlarından aldım. O farklı bir balıktı. Beğenince ve kedimde bir sorun görmeyince Zengin somonlu versiyonunu aldım. Bunu daha çok severek tüketiyor. Genellikle de gördüğüm kadarıyla somonlu versiyonları daha pahalı.

Bunun ağız kilidi ND göre daha rahat. ND fermuar gibi bir şey var ve takması bir tık zor. Tek sıkıntım mama paketini ısırmaya çalışması. Onu da dolaba saklayıp kurtuluyorum.

Amazon bağlantısını attım. Ucuz siteler genellikle PTT kargo kullanıyor. Kargo hem taşımada hem de evine kadar getirmede sorun çıkarabiliyor. Amazon benim bulunduğum yere Kolay Gelsin ile hizmet verdiğinden hiç sorun yaşamadım.

Bence alırken kargo firmasına veya güvenilir siteye göre alın. Ama geçiş yapmadan önce 1-3 KG civarı alıp deneyin. Kedinin beğenmesi, tüy dökümü ve ishal gibi şeyleri kontrol edin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı