Kedi kavgası izlemek hoşunuza gidiyor mu?

228522

Kilopat
Makaleler
4
Kedi kavgası izlemek çok hoşuma gidiyor, ilk önce bir bağrışma evresi var fakat daha çok "Trakya" evresi diyelim biz ona :) Ardından gelen ani darbeler ve son sürat birbirini kovalayan kedileri izlerken yaşadığım heyecanı size anlatamam, özellikle kediler kavgaya ortamı da dahil ediyorlarsa örneğin kavga sonucu bir kedi, diğer bir kediyi kovalayıp nispeten yüksek bir yerden aşağıya düşürmesi, ardından aşağıya düşen kedinin son anda patisi ile kafasının hafif gerisini olacak şekilde kavrayıp onu da aşağıya düşürüyor olması :) çok heyecan verici.

(Sadist değilim.)

Kedi kavgası izlemek çok hoşuma gidiyor, ilk önce bir bağrışma evresi var fakat daha çok "trakya" evresi diyelim biz ona :) ardından gelen ani darbeler ve son sürat birbirini kovalayan kedileri izlerken yaşadığım heyecanı size anlatamam, özellikle kediler kavgaya ortamı da dahil ediyorlarsa örneğin kavga sonucu bir kedi, diğer bir kediyi kovalayıp nispeten yüksek bir yerden aşağıya düşürmesi, ardından aşağıya düşen kedinin son anda patisi ile kafasının hafif gerisini olacak şekilde kavrayıp onu da aşağıya düşürüyor olması :) çok heyecan verici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Sadist değilim.)

Hiçbir film kedi kavgası kadar hoşuma gitmemiştir.

Kedi ile hiçbir alakası yok, her türlü kavgayı izlemeyi seviyorum. Kavgaları geçtim buradaki yokuşta kalan arabayı kaldıramayan sürücülerin neden olduğu kazaları izlemeyi bile seviyorum.

Sanırım kötü bir insanım. :D

İtiraf edin, hepiniz seviyorsunuz!

Geri
Yukarı