Kedi kavgası izlemek hoşunuza gidiyor mu?

Kavga izlemek değil de kavga etmek benim için hobi gibi bir şey. Dışardayken insan veya hayvanı aşağılayan, zarar veren birini gördüğümde müdale etmekten alı koyamıyorum kendimi. Hatta bir keresinde bir adam bir kadına bağırıp çağırıyordu sokak ortasında adamı yabancı biri sandım müdahale ettim kocası çıktı ben suçlu oldum :D.

Kurt ve kartal kavgasını tercih ederim, daha aksiyonlu.
1601848972486.png

Kavga izlemek değil de kavga etmek benim için hobi gibi bir şey. Dışardayken insan veya hayvanı aşağılayan, zarar veren birini gördüğümde müdale etmekten alı koyamıyorum kendimi. Hatta bir keresinde bir adam bir kadına bağırıp çağırıyordu sokak ortasında adamı yabancı biri sandım müdahale ettim kocası çıktı ben suçlu oldum :D.

Ben de aynı şekilde kendimde bir seri katil potansiyeli görüyorum, daha önce de söylemiştim ileride paraya ihtiyacım olursa ve işe alınmazsam belki kiralık katil olurum diye :D.

Kediler kendi arasında kavga ederse sıkıntı yok. Ama insanlar zorlarsa; Allah belasını versin.
Bu diğer hayvanlar içinde geçerli.

Ben de aynı şekilde kendimde bir seri katil potansiyeli görüyorum, daha önce de söylemiştim ileride paraya ihtiyacım olursa ve işe alınmazsam kiralık katil olurum diye :D.

Seri katil değil de bir fantezim var. Jigsaw gibi kötü insanlara işkence içeren oyunlar oynamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı