Kedi kavgası izlemek hoşunuza gidiyor mu?

Her yoruma bir anlam yükleyip, yüklediginiz anlama inanmayi birakmalisiniz. Forumda bile sürekli birilerine aciklama yapmadan yorum yapamaz hale geldik.

YouTube'da denk geldigim videolari izliyorum. Esit sartlarda edilen bir kavga ise, benim icin boks macindan hicbir farki yok. Bundan dolayi "zevk" almam beni gercek hayatta da siddet bagimlisi bir psikopat yapmiyor. Kaldi ki espri amacli yazilmis bir yorumdu.

Ama gel gör ki, sonuna her ünlem koymadigin mesaj farkli yerlere cekiliyor.

Kedi kavgası izlemek çok hoşuma gidiyor, ilk önce bir bağrışma evresi var fakat daha çok "Trakya" evresi diyelim biz ona :) Ardından gelen ani darbeler ve son sürat birbirini kovalayan kedileri izlerken yaşadığım heyecanı size anlatamam, özellikle kediler kavgaya ortamı da dahil ediyorlarsa örneğin kavga sonucu bir kedi, diğer bir kediyi kovalayıp nispeten yüksek bir yerden aşağıya düşürmesi, ardından aşağıya düşen kedinin son anda patisi ile kafasının hafif gerisini olacak şekilde kavrayıp onu da aşağıya düşürüyor olması :) çok heyecan verici.

(Sadist değilim.)
Sevmiyorum.
Hatta korkuyorum, bağırmalarından.
Zaten canlarının acımasını istemiyorum.

Her yoruma bir anlam yükleyip, yüklediginiz anlama inanmayi birakmalisiniz. Forumda bile sürekli birilerine aciklama yapmadan yorum yapamaz hale geldik.

YouTube'da denk geldigim videolari izliyorum. Esit sartlarda edilen bir kavga ise, benim icin boks macindan hicbir farki yok. Bundan dolayi "zevk" almam beni gercek hayatta da siddet bagimlisi bir psikopat yapmiyor. Kaldi ki espri amacli yazilmis bir yorumdu.

Ama gel gör ki, sonuna her ünlem koymadigin mesaj farkli yerlere cekiliyor.
Mesajına karşılık kişisel olarak cevap vermiş olsam dahi, bu, seni direkt olarak yereceğim anlamına gelmiyor. Ben toplumun iki yüzlü olduğunu düşünüyorum, ve buna değinmek istiyorum. Burada önemli etkenlerden ve bu sığ popülasyonu oluşturanlardan biri sen ve senin gibi insanlar olabilir de olmayabilir de. Neticede iki hemcinsin birbirine şiddet uygulamasına alkış tutup iki karşı cinsin birbirine şiddet uygulamasını yuhalayanlar az buz değil.

Bu durumdan kesinlikle hoşlanmam. Gördüğüm an derhal müdahale eder ve ayırırım. Birbirlerine zarar vermeleri hoş bir şey olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı