Kedi nasıl yakalanır?

CooOkutan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce üst katımıza bir kedi çıktı. Annem de un alacakken kedi evin içine dalıp balkondan çatıya çıktı. Hayvan o kadar aptal ki pisi pisi yaptığımızda leopar kadar hızlı kaçıp gidiyor. 112'yi aradık, onlar da sıkışmış kedilere yardım ediyorlarmış. Durum böyle. Bu hayvanı nasıl yakalarız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 gün önce üst katımıza bir kedi çıktı. Annem de un alacakken kedi evin içine dalıp balkondan çatıya çıktı. Hayvan o kadar aptal ki pisi pisi yaptığımızda leopar kadar hızlı kaçıp gidiyor. 112'yi aradık, onlar da sıkışmış kedilere yardım ediyorlarmış. Durum böyle. Bu hayvanı nasıl yakalarız?

Anlamadım. Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz? Eviniz müstakil mi apartman mı?

Çatıya çıkıp indirmekten başka çare yok. Bende 3 kere yaşadım. Yalnız 3'ü de aynı kediydi ve itinayla çıkmaya devam etti. Durum böyle olunca bende bir yere sahiplendirdim direkt.

Len salsanıza hayvanı. Şimdi çıkmıyorsa sonra çıkar. Çatıyı beğendiyse yuva kurar. Size ne? :D Hayvanda hastalık mı var? Bi' yeri mi kanıyor? Anlamadım neden üstüne düştünüz bu kadar?

Yemeği Allah mı verecek?

Geri
Yukarı