Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

Dedigimi yanlis anlama, kediyi dusundugum icin varsayimlarda bulunuyorum, tabi ki yaniliyor olabilirim : )

Hocam kedilere hele ki yavru kedilere süt verilmez. Çünkü sindiremezler.

Umarım haksız çıkarsınız diyelim o zaman Ama teorilerinizde haksız görünmüyorsunuz sanki. Bekleyip görelim.
Hocam 5 yıldır bakıyorum diyorum ya canlı, bu düşünceden kurtulun yahu, zaten heves için değil ki kediyi sahipenme sebebim tamamen çok üzüldüğüm ve onun yaşam kalitesini arttırmak istediğim için. Heves için sahiplenseydim zaten hevesim geçince umursamazdım onları.
Aynı şekilde yaş mamada vermeyin midesi kaldıramıyabilir her ihtimalle karşı...
Dediklerinizi not ettim, teşekkürler

Dediğimi yanlış anlama, kediyi düşündüğüm için varsayımlarda bulunuyorum, tabi ki yanılıyor olabilirim : )
Aynısını yazacaktım konu sahibine. Sizin bu yazdıklarınızı yavruya verdiğiniz değerden dolayı yazdığınızı biliyorum. Eve alışırsa ve sonrasında sokağa bırakılırsa gerçekten yaşayamaz.

Miyavladığında oyun oynatabilirsiniz. İpleri çok seviyorlar.

Hocam 5 yıldır bakıyorum diyorum ya canlı, bu düşünceden kurtulun yahu.
Değerli kardeşim en çok beni yanıltmanı isterim zaten. Merak etme hakkında olumsuz bir düşünceye kapılmış değilim. Her zaman yanındayım ve yardımcı olmak isterim. O yavruyu evine alarak merhametini göstermişsin zaten. Lütfen bizi yanlış anlama. Sadece basit bir ikaz yapmak istedik @bitwise hocam ile. Durumunu ve yaşını bilmediğimiz için geçici bir heves olmasını istemedik. Zaten yazdıkların ile bizi yanılttın.

Hocam yanına bence köpek ve fare alın

Bende üzüldüğüm için öyle dedim, sadece bana güvenin heves ile alakası yok. Zaten bol bol fotoğraf atarım merak etmeyin Eğer yanlış yaparsam söylersiniz düzeltirim hocam bu arada.

Bende üzüldüğüm için öyle dedim, sadece bana güvenin heves ile alakası yok. Zaten bol bol fotoğraf atarım merak etmeyin Eğer yanlış yaparsam söylersiniz düzeltirim hocam bu arada.
Size güvenim sonsuz Bilgim yettiği kadar da yardımcı olurum hiç dert etmeyin. Ve küçük büyük demeden aklınıza takılan her detayı da sorun, çekinmeyin. Bilmemek ayıp değildir. Tecrübe edine edine öğreniyoruz hepimiz. Bu kadar konuştum size oğlum Oscar'ı da göstereyim. Buyurun.

Hocam tam net değilse bir daha çekebilirim. Yavru gibi geldi bana ama tam bilemedim. Bu arada attığınız linke ulaşamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…