Kedi sahiplendim, ne yapmalıyım?

Hocam kedimi depremde kaybettim anlıyorum sizi ama yapacak bir şey yok. Kakasını yapıyor demiştiniz kakasını kuma koymayı denediniz mi?

Denemedim. Çünkü direkt kaldırmak zorunda kaldım halıya geçmemesi için ve ishal gibi yapıyor süt tozu ile dengeli beslememe rağmen. 10 günlük daha o yüzden mi acaba sadece süt tozuyla beslendiği için.

Hocam ağır 2 sorunum var. Çok teşekkürler bu arada. Birincisi şu. Bu hayvan ne kadar mükemmel de baksam bir gün ölecek olması beni çok üzüyor daha 2. gününden :( ikinci sorun ise tuvalet eğitimini ne şekilde yapalım tuvaleti kumu falan da var.
Birincisine ne yazık ki cevabım yok sadece çok kısa şunu söyleyeyim size, herkese söylerim. O evladı sahiplenmeseydiniz sokakta nasıl bir hayatı olurdu bunu düşünün ve sizin yanınızdayken ona sunduğunuz hayatı ve verdiğiniz sevginiz ile onun yaşamını nasıl güzelleştirdiğini düşünün. Bir gün ayrılacak aramızdan evet ama yaşamı boyunca mutlu bir kedi olarak yaşamış olacak, sayenizde :)

İkinci sorunuzla ilgili ayrıntılı açıklama ve tuvalet eğitiminin nasıl olacağı rehberimde anlatılıyor zaten. Gözünüzden kaçmış olabilir. Okuduktan sonra sorularınız varsa tekrar seve seve yardımcı olurum.

Geri
Yukarı