Kedi sevme terapisi

Türkçe sınavında vs. falan miyiz orada evet dışı virgul konulması gereken bir yer yok. Ki sizde koymalısınız onay ya da ret belirten cümlelere.

Sizin düşünme tarzınız değişmeyecek büyük ihtimalle, en iyisi yazmayı bırakınca başka insanları yanlış yönlendirmeyin.

Yukarıdaki mesajları okumakta güçlük çekiyorsunuz sanırım. Sokaktaki kediler normal olarak kalabilir eve alınan kediler kısırlaştırırmalı zaten.

Eve alınan kediler uysal olması için kısırlaştırılıyor değil mi fazla bilmiyorum.

Hem sağlık açısından hemde kızgınlık döneminin sonlanması açısından.

Ben yatıyorum @BruceWaynee daha ne kadar saçma şeyler yazarsın bilmiyorum yarın sabah hepsine bakarım merak etme.

Sen bile iyi anılar yaşamış olmana rağmen sonundaki travmatik finali net şekilde hatırlıyorsun. Olumsuz anılar daha net hatırlanıyor ve bence oldukça travmatik bir şey. Beslediğin evcil hayvanın ölümü kaçınılmaz olduğu için bağ kurabileceğim bir şey istemiyorum ben. Travmatik anılar yaşamak istemiyorum. 10 yıl veya 15 yıl güzel şeyler yaşarsın, ama işin sonunda 5-10 dakikalık bir travma kalır hatırında en çok. Ben buna takılıyorum ve bu yüzden de istemiyorum açıkçası.

Eve alınan kediler uysal olması için kısırlaştırılıyor değil mi fazla bilmiyorum.
Kedi görmediği için de.Teknoloji dilinden konuşursak kötü olan hayatını optimize edebilmek için.Bunun dışı istediğin kadar ailenden de kabul edemiyorsun çünkü senin doğanda kedileri ailenden kabul etme tarzı bir şey yok maalesef ki. En son olarak ben de diyebilirim sahiplenin sahiplenin iyi hissedersiniz asosyal takılın insanlarla gezinmek yerine kedilerle ilgilenin hayatınızın en verimli dönemini size hiç bir katkısı gerçekte olmayan sadece ayak bağı olan bir canlıya verin bir kız ya da erkek sizi değil kedilerinizi sevdiği için sizle sevgili olsun.Peki bana bir zararı var mıdır hayır yok.Bunun dışında kedi düşmanı vs. falan da değilim kotu durumda kalmış kediye yardım edebilirsiniz.Ama evde sadece kotu hayatınızı biraz iyileştirsin diye bir hayvan alıyorsanız evet bu mantıksız bir durum.

Hayatım gayet iyi. Ayak bağı falanda olmuyor kedim bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…