Kedi yemek yemeden sadece yatıyor

Eğer hava cidden sıcaksa hayvan bunalmış olabilir yaz aylarında evde olan hayvanlar genellikle kediler halsizleşebiliyor bunun için vitamin verebilirsiniz ( veteriner tavsiye ederse tabii ki ) ayrıca vantilatör veya klima var ise açabilirsiniz. Suyunu sık aralıklarla değiştiriniz. Ayrıca hasta olma ihtimaline karşı veterinere götürmenizde büyük bir yarar var.

Eğer hava cidden sıcaksa hayvan bunalmış olabilir yaz aylarında evde olan hayvanlar genellikle kediler halsizleşebiliyor bunun için vitamin verebilirsiniz ( veteriner tavsiye ederse tabii ki ) ayrıca vantilatör veya klima var ise açabilirsiniz. Suyunu sık aralıklarla değiştiriniz. Ayrıca hasta olma ihtimaline karşı veterinere götürmenizde büyük bir yarar var.
Evet hava bayağı sıcak burda şimdi soğuk bir odada sinek yakalıyor.

Bunalmış olabilir mi? Benim kedim yapıyordu bunu.
Hocam olabilir zaten aşırı sıcak buralar.

Söylemeyi unuttum kedim ishal ve 1 kg olunca felan aşılarını yaptırın 1 kiloyu geçmiş gibi hala aşıları yapılmadı götüreceğiz bugün birşey olurmu şuanlık hala uyumaya çalışıyor yemek yemedi ishal. Korkuyorumda. 2 saat sonra götüreceğiz ozamana kadar birşey olurmu?

Son düzenleme:
Bir şey olmaz sanırım ama elinizden geldiğince hızlı olun derim. Ateşini kontrol edin patilerinden patisinin altı çok sıcak olur ateşi çıktıysa.

Olduğu yerde yatıyor su içmiyor yemek yemiyor. Şu an evde zıplayıp koşması gerekirken yatıyor etrafına bakıyor. Halsiz.
@LOTR Manyağı
Herhangi bir hastalıktan şüphelenmiyorsanız arkadaşların da dediği gibi sıcaktandır. Bu havalarda sürekli hoplayıp zıplamasını beklemeyin. Benimki sabah 10'dan akşam 5'e kadar banyo betonu soğuk diye orada yatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı